Tööpakkumised

Lisa kuulutus
40b9c1661666c1bfa51f926780b1bba8

Pere 3 väike lastega

Lasnamäe, Tallinn

Pere 3 väike lastega (2 aastased kaksikud poisid ja 3-kuune beebi) otsivad lapsehoidjat.

Tööpäeviti (E-R) 4 tunniks alates kella 16.00 kuni 20.00.

Hoidmiskohaks oleks meie kodu Lasnamäel.

Tööülesandeks oleks hoida

* kaks tundi beebi meie kodus. Beebi ärkamisajal oleks vaja anda talle pudelit, võimelda temaga, hoida süles, lohutada, jne; tita uneajal hoida kodu korras, toidu valmistada, triikida, jne.
*tund aega tegeleda vaid poistega, mängida nendega, lugeda raamatud ette, areneda lapsi. Ema sel ajal on kodus ja tegutseb beebiga
*tund aega vahelduva iseloomuga tööd. Ema sel ajal on ka kodus.

Erijuhtudel (laste haigusperioodidel, aeg-ajalt nädalavahetusel) on võimalik pakkuda täistööpäevad (8-10-12tundi).

Oleks hea, kui oleks koguaeg üks ja sama inimene. Ei välista olukorda, kui oleks kaks erinevat hoidjat (graafiku töö). Lapsehoidja peab olema rahulik kogemusega inimene, usaldusväärne, rõõmsameelne, mitte suitsetaja. Soovime alustada pikaajalist koostööd.

Kõik lapsed on toredad ja sõbralikud.

Hind alates 4eur/tund

Lisatud
Viimati kandideeris Eliisa P.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
Cd74a665619263e981f8b61faecedcc4

Uus! Otsime toredat lapsehoidjat / koduabilist Londonisse

London, Suurbritannia

Tere! Otsime pikemaks ajaks (>1 aasta) toredat, paindlikku ja minimaalselt baastasemega inglise keelega lapsehoidjat ja koduabilist meie perre. Tootunnid on vaga paindlikud, sest meie aastane poeg kaib paeval kodu lahedal hoius (9-5). Meie sooviks oleks hommikune ja ohtune hoid ja aeg ajalt ka moned tunnid nadalavahetusel ja hilisohtul. Sellele lisaks maja korrashoid - paar korda nadalas pohjalikum koristus ja muul ajal kergemad kodutood ja toimetused. Sooviksime ka, et hoolitsete lapse hommiku- ja ohtusookide ja aeg ajalt ka meie pere ohtusookide eest.
Meie oleme rahulik ja sobralik Eesti-Portugali pere. Kaime molemad taispaevad tool, seega on teil palju privaatsust ja paindlikkust oma aega sattida, hobidega tegeleda ja Londoniga tutvuda. Elamiseks pakume rahulikus ja rohelises Londoni pohjaosas oleva piirkonna maja eraldi korrusel asuvat oma vannitoaga tuba.
Tasu ja lisad (transport, kindlustus, lisakoolitused) kokkuleppel.
Ootan teie kontakti!
Mari-Liis mlvisnapuu@gmail.com

Lisatud
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
98ceb5a21243635727b84e436110e7f2

Uus! Koduabiline

Tallinn, Kesklinn, Harju maakond

Tere!

Otsime oma koju koduabilist. Oleme kolmeliikmeline rahvsvaheline perekond, kelle koduseks keeleks on eesti - inglise. Koduabiliselt ootame perele ja kodule pühendumist 40 tundi nädalas. Koduabilise tööks on kodu korrashoid st igapäevane koristus, sisseostude tegemine, triikimine, pesupesemine, söögitegemine ja muu mida parasjagu tarvis teha on. Kodus on mitmeid erinevaid pindu, seega teadmised puhastamise tehnikatest ja vahenditest tuleb kindlasti kasuks. Kodu pindala on 200 ruutmeetrit, suvisel ajal lisandub katuseterrassi korrashoid - lillede kastmine, rohimine jms. Peres kasvab üheksa aastane poisslaps, kellega tuleks vajadusel tegeleda. Seega sobib meile inimene, kellele ei ole väikeseid lapsi ning on tööaja suhtes paindlik.

Omalt poolt pakume kindlat kuupalka (1000 eurot neto) ja pikaajalist töösuhet. Vajadusel ka elamispinda esmaspäevast- reedeni koos perega Tallinna kesklinnas koos parkimisvõimalusega kinnises hoovis. Isikuomadustelt peaks töölesoovija olema rõõmsameelne, avatud suhtleja, empaatiline, usaldusväärne, proaktiivse mõtlemisega. Kasuks tuleks huvi kokanduse vastu.

Lisatud
Viimati kandideeris Ljudmilla V.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
D8f95a1d931047b65a8e34fd933c4804

Uus! Huvitav pakkumine aupairile Inglismaale suveks!

Surrey, Suurbritannia

Oleme Eesti- Iiri pere Inglismaal ja otsime juunist kuni septembrini toredat lapsehoidjat, kes aitaks tegeleda meie väikese vahva 3 aastase poisiga.
Töötame hobustetreeneritena kodu lähedal . Meie töö teeb eriliseks ja põnevaks aga see, et suvekuudel avame uksed 14. sajandi suures hobuse tallidega majas, kuhu tuleb päeval aega veetma ning Inglismaa suve nautima Dubai kuninglik pere. Seega avaneb ka sul hea võimalus osa saada araabia kultuurist ja nende elust.

Eeldame
- Eelnevat kogemust laste hoidmisel
- Usaldusväärsust, rõõmsameelsust, paindlikkust ning soovi lapsega tegeleda.

Omalt poolt pakume
- Elamist ja sööki
- Lennupileteid Inglimaale ja Eestisse
- Taskuraha 500 EUR kuus
- Võimalust nautida looduslikult kauni koha vaikust ja rahu ja samas London on 45 min rongi sõidu kaugusel

Kui arvad, et see on midagi sulle, siis palun kirjuta oma kogemusest ja endast ning küsimustele vastan suurima heameelega.

Parimate soovidega
Epp
e-mail: eppparisoo@gmail.com

Lisatud
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
F779d8f3f815f70a767ae7aa780ce89d

Lapsehoidja

Laagri, Harju maakond

Tere
Otsin lastele toredat ja seltsivat hoidjat. 4l päeval nädalas. Päevad selguvad iga nädala keskel. Kellaajad: 8st või 8.30st kuni 16.15ni või 17.00ni.. Lapsi peres 3 (vanem on 8a ja on päevasel ajal koolis, keskmine on 4a ja käib enamus aja lasteaias, kodune laps on 2,9a). Hoid toimuks meie kodus Laagris. Hoidja peab lastega tegelema, vajadusel kergema toidu kokku vaaritama ja lihtsalt rõõmus olema. Vaja oleks võimalikult kiiresti ja järgmised ca poolteist kuud.. Anna endast märku, kui ei karda 2,9a poisiklutti (vahest ka 4a printsessi) ja mähkmete vahetust (poti koolitus käib aga ei taha edeneda :) ) . Ootan Sinu positiivset kirja.
Tasus võiks teha nii,et oleks kuutasu (tunni järgi ei hakkaks arvutama)

Lisatud
Viimati kandideeris Ljudmilla V.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
F2f29a1de48c523e8b40140cb3571271

Lapsehoidja/koduabiline Londonisse

London, Suurbritannia

Otsime taiskohaga lapsehoidjat/koduabilist meie roomsameelsesse perre Londonis. Elame Londoni tsentris, Batterseas (Laane-London), mis on kena piirkond tais parke, rohelust, joe lahedal, peresobralik, samuti lahedal turismiobjektidele, linna keskusele ja ligipaasetav erinevate transpordivahenditega.

Peres 6 kuune laps (selleks ajaks kui loodame, et olete Sinu leidnud) ja molemad vanemad tootavad E-R, 8-6.30pm (approx).Vajalik oleks seega vaikelapse jarele igapaevane vaatamine, tema sootmine, toidu tegemine, mangimine, arendamine, manguringides kaimine ja manguvaljakute kulastamine, oues jalutamine ja varskes ohus olemine, teiste emadega kohtumine, kus siis lapsed saavad suhelda (Londonis see lihtne ja variante palju). Me ei soovi leida kedagi, kes lihtsalt vaatab passiivselt telekat koos lapsega, pigem kedagi kellele endale meeldib suhelda ja tahab ka pakkuda parimat arengut ja heaolu 6 kuusele tudrukule.Vajalik ka valmisolek majapidmaistoodeks nagu elementaarne koristamine, pesu pesemine, toidu tegemine vahest. Abi vajalik vahest ka nadalavahetustel ja ohtutel. Loomulikult Sina saad ka oma aja millal sul on voimalik oma tegevusi teha.

Sinul saab olema oma korrus, kus magamistuba, Sinu vannituba, esik ja terass (see kasutatav kogu pere poolt nagu aedki), aga vaga privaatne elamine Sulle. Seal loomulikult ka TV, internet ja koik muu vajalik. Tagame Eestist Londonisse tuleku, toidu, elamise Londonis, transpordi kulud, palk kokkuleppel. Omalt poolt pakume kodust ja positiivset ohkkonda koos kulalislahke ja suhtlemisalti perkonnaga, kus sobrad on alati teretulnud. Kindlasti onnestub sul labi meie leida kontakte teiste kohalike sõpradega, informatsiooni huvialade jätkamiseks, nõuandeid, mida teha vabal ajal ja kuidas Londonis/Inglismaal ringi liikuda... ja kindlasti ka kodust ohkkonda.

Vajalik positiivsus, roomsameelsus, kohusetundlikkus, ausus ja usaldusvaarsus, enda initsiatiiv, korra armastus, puhtus ja sobralikkus. Kindlasti on vajalik kogemus vaikeste lastega, lastega tegelemise meeldimine ja peaks oskama inglise keelt suhtluse tasandi. Hea oleks kui sul oleks juhiluba ja et sa ei suitsetaks. Sul saab olema voimalus arendada oma suhtlusringkonda, oppida keelt, samuti oppida tundma oppida Inglise kultuuri (abikaasa on Inglane) ja teisi kultuure, sest London on vaga rahvusvaheline. Me ei suitseta, meil pole koduloomi.
Me otsime kedagi, kes oleks valmis tulema ja jaama vahemalt aastaks, arvatavasti alates juunist 2018 (tapne aeg soltub sellest millal ma lahen tagasi toole).
See too on ideaalne kellegile, kes soovib vahetada keskkonda, avardada oma silmaringi, oppida tundma uut linna ja kultuuri, praktiseerima keelt, leidma uusi sopru ja tuttavaid ja elama samas turvalises koduses ohkkonnas ja armastama lapsi.

Kui arvad, et see on midagi Sulle siis ole hea ja vota uhendust ja same edasi raakida tingimuste ja palga suhtes.

Jaame ootama su kontaktivotmist,
Birgit

birgitbusiness@gmail.com

Lisatud
Viimati kandideeris Eve T.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
F2f29a1de48c523e8b40140cb3571271

Nanny/childcare/domestic help

London


We are looking for a full time nanny/home help to our friendly family in London, Battersea. This is a lovely green and family friendly area in West London, close to the river, parks and commons, it is not far from the main tourist attractions and close to the citi centre and it is easily reachable with various transportation links.

We have a 6 months old girl (for this time when we have hopefully found you) and both parents work M-R 8-6.30pm (approx.). You would need to look after the small baby daily, make food for her, feed her, play with her, go to fresh air and playgrounds, develop her, go to play date groups with other moms as in London there are many options and we live in a family friendly area. It is important that your attitude is proactive rather than watching the tv with her. We would be expecting also help with house works as cleaning, laundry, cooking food sometimes, looking after baby sometimes in the evenings or during the weekends. Without saying of course we will agree time when you have your own time to do things and to visit London.

You will have your own big and bright private room on top floor where is a TV, internet and everything else needed. You will also have your own bathroom, lounge and terrace (this is shared by us). We also have a garden. We guarantee the travel from Estonia to London, food, living and travel expenses in London and we will agree the salary between us.
We offer very homely and positive environment with a friendly sociable family where friends often visit. You will definitely find new acquaintances and friends through us, broaden your world, practise your language, will get information about London and hobbies, sport etc what you would like to continue, advice how to spend your free time in London and how to travel in UK.

We are looking for someone with a positive “can do” attitude who is honest, sociable, hardworking, reliable, friendly and likes order and cleanness. Someone who shows her own initiative in order to get things done. It is needed that you will have an experience with small babies and that you like to spending time with them in order to develop them. You would need to know English on an acceptable level as my husband is British. It would be helpful if you have a driving license and you do not smoke.

You will have an opportunity to learn the language, find new friends, learn about new culture and many other cultures as London is very international. We do not smoke and we do not have pets.
We are looking for someone who plans to stay with us at least for a year and the starting date could be around June 2018 (could vary a bit it depends on when I go back to work).

If you think that this is something for you please get in touch asap and we can talk about details and the salary.

Best regards,
Birgit
birgitbusiness@gmail.com

Lisatud
Viimati kandideeris Nady V.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
810007429c3afaed6c28de10ab96de7c

Uus! 10-kuused kaksikud poisid ootavad hoidjat

Kadriorg, Tallinn

Kaksikud poisid soovivad leida rõõmsameelset ja aktiivset hoidjat, kes oleks valmis hoidma neid nende kodus esialgu mõnel õhtul nädalas, suve keskpaigast tihedamini ja pikemalt. Meie nägemuses on hoidja valmis lastega tegelema nii toas kui õues, on heatujuline, aktiivne, korrektne, ei suitseta. Peab lugu puhtusest ja korrast. Esimesel paaril kuul tegeleks pigem laste harjutamisega ning suvel selgub täpsem vajadus, mistõttu paindliku graafiku valmidus on samuti oluline.

Palk: 4,00 kuni 5,00 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Ljudmilla V.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
Dc2f9335eb8015c2679153dc0b315ea0

Looking for a Nanny

Rocca al Mare, Tallinn, Harju County, Estonia

We are looking for someone who can help us one afternoon/ week From 12-17:00 We have 3 children, 6, 5 & 1 years old. Responsibilities include helping the kids with homework, light house work/ cooking, and taking the kids outside.

Basic English required.

Palk: 5,00 kuni 6,00 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Olga K.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
D2ec3902e58741fe2490e1450f61b98f

Uus! Au pair Barcelonasse

Barcelona

Meie 4,5-aastased põnnid otsivad omale toredat eestikeelset au pairi alates juulist 2018 järgnevaks kaheks aastaks. Oleme eesti-katalaani pere kakskeelsete lastega, vajalik on vaid eesti ja inglise keele oskus.

Laste sünnist alates on meie juures elanud kaks eesti au pairi ning nende ülesanneteks on olnud laste lasteaeda viimiseks ettevalmistamine, õhtul ära toomine, söögiaegadel abistamine ning majapidamistööd. Söögi valmistamine on tavaliselt meie õlul. Lapsed käivad lasteaias esmaspäevast reedeni 9-17:00. Pühapäev on sinu vaba päev, nädala sees on ka 9:30-16:30 tavaliselt vaba aeg. Aastast kokku umbes 2,5 kuud on lasteaed suletud, siis on vabat aega vastavalt vähem.

Meie küllaltki suur maja asub Barcelona kesklinnast mitte kaugel, kõrval on väga suur park ning mäed. Sinul on oma päikeseline tuba ning vannituba. Majal on kaks aeda oma apelsini- ja oliivipuuga. Meri on meist vaid paari kilomeetri kaugusel.

Meie poolt on lennupiletid, prii elamine, söök, tervisekindlustus, tasuta katalaani keele kursused ja taskuraha. Sinu poolt kohusetundlikkus, positiivne olek, jutud, mängud, laulud, korra ja puhtuse pidamine ning vähe mossitamist.

Lisatud
Viimati kandideeris Ivi L.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
1b0b4e982c1f2c85ae83b5527312225b

Uus! Lapsehoidja 1a 3k kaksikutele

Kesklinn, Tallinn

Otsin aasta ja kolme kuu vanustele kaksikutele (poiss ja tüdruk) hoidjat, kes ca 3 korda nädalas mõned tunnid tegeleks nendega meie kodus.
Tööaeg oleks põhiliselt päeval-päeva lõpus (vahemikust 11:30-19), väga harva nädalavahetusel ja õhtul hilja. Täpsemad ajad on kokkuleppelised ja soovi korral võib pikemaks perioodiks lukku panna.

Otsin inimest, kes on usaldusväärne, kannatlik, korda armastav, heatujuline, aktiivne, nooruslik, mittesuitsetaja.

Elame kortermajas kesklinna servas Kitsekülas.

Lisatud
Viimati kandideeris Ljudmilla V.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
A63aaebcae0976dc298b0c1d7eb59c3e

Uus! Otsime ajutist hoidjat haiguste perioodil 2a8k tüdrukule

Mustamäe, Tallinn

Otsime ajutist hoidjat haiguste ajaks 2a8k tüdrukule. Laps alustab lastehoius käimist ja nohu-köha on kiired tulema, aga emal oleks vaja koolitöid teha ja praktikal käia. Asukoht Mustamäel. Hea oleks kui 20. märtsil oleks juba hoidja olemas:)
Marika

Palk: 5,00 kuni 5,00 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Eliisa P.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
543883ffcd469696aaa32b0d9b5714ec

Otsime hoidjat 3.a. tüdrukule

Viimsi, Harju maakond

Otsime lapsehoidjat oma 3.a. tütrele, kes on aktiivne ja sõbralik, uuriva ja avatud loomuga. Ta toob alati enda ümber viibivatel inimestel naeratuse näole oma särtsakuse ja huvitavate ideedega.
Ta käib lasteaias 4. päeval nädalas – E,T, K, N.
Soovime, et hoidja läheks lapsele kõigil päevadel hoidu järgi kella 16.00-ks. Hoidmist soovime peale seda kuni 19.00.
Vastavalt kokkuleppele soovime hoidmist ka reedel ja ühel nädalavahetuse päevadest terveks päevaks. Võib-olla tuleb erandjuhtudel ja eelneval kokkuleppel ette ka ööpäevaringseid hoidmisi.
Soovime pikaajalist sujuvat koostööd ning ootame, et hoidjal oleks valmisolek teha meie perega kaasa ka puhkusreise paarist päevast kuni paari kuuni. Sihtkohad on inspireerivad.
Peres on ka kuuajane poiss ning tulevikus kui ta kasvab siis soovime, et hoidja vaataks vahest ka teda kas üksi või koos õega.
Prioriteet on lapsega tegelemisel kuid soovime, et hoidjal oleks vajadusel valmisolek abistada lihtsamates kodutöödes (sisseostude tegemine, kodu korrashoidmises abistamine, vajadusel toidu valmistamine jne)
Hoidja juures hindame enim pühendumust, ausust, initsiatiivikust, avarat ja helget maailmavaadet, positiivset ellusuhtumist, rahulikku ja rõõmsat meelt.
Kasuks tuleb juhilubade omamine ning auto kasutamise võimalus.
Tasu on kokkuleppel. Võime pakkuda ka kindlat kuutasu eeldusel, et hoidja on ka lühikese etteteatamise ajaga valmis last hoidma.
Meie eesmärk on leida endale appi meie pere ja lastega hästi sobiv inimene, kes oleks olemas siis, kui teda vaja on.

Kirjutage iseendast, oma kogemustest ja soovidest, leiame ühiseid lahendusi.

Lisatud
Viimati kandideeris Eliisa P.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
E1725aa9cf371f5085299b0903e3f78a

Ищу няню/otsime lapsehoidjat (Pirita)

Padriku tee, Tallinn, Eesti

Otsime enda perre pikemaks ajaks usaldusväärset ja satbiilset hoidjat. Laps 8 kuud. 3-4 korda nädalas umbes 4 tundi. Vaja kogemusega, mitte suitsetaja. Jelena 53095802
Ищем ответственную, пунктуальную, любящую детей, желательно на автомобиле, без вредных привычек, с действующие мед. справки, опыт работы, рекомендации. Мальчик, 8 месяцев. (3-4 раза в неделю) иногда на выходных тоже. Неполная занятость. Ищем на долгую перспективу надежного человека в свою семью... Елена 53095803

Palk: 5,00 kuni 7,00 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Anzelika S.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
8f94475c0be133e5f88360c7abcbf8c3

Otsin hoidjat 1a3k plikatirtsule

Keila, Keila linn

Otsin lapsehoidjat 1a vanusele neiule. Esialgu umbes kord nädalas terve päeva ja sügisest 2-3 päeva nädalas. Tore oleks kui hoidja saaks ka mõnikord nädalavahetuse õhtuti lapsele seltsiks olla, et emmele-issile tuulutusaega anda :)
Hoid võiks toimuda lapse kodus.
Hea hoidjatädi käib lapsega õues, mängib ning arendab.

Töötasu kokkuleppel.

Ühendust võtta palun meili teel: keith.pajula@gmail.com või telefonil 53 90 2001

Lisatud
Viimati kandideeris Airi A.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
D395f038229da5dcb75b35d21996ca05

Otsime lapsehoidjat Viimsisse!

Viimsi, Harju maakond

Otsime kohusetundlikku, sõbralikku ja vastutulelikku lapsehoidjat 3 aastasele poisile. Sellised oleme ka ise. :)
Hoidja peaks olema kogemustega ja soovitustega. Hea oleks leida lapsehoidjat pikemaajaliselt, et temast saaks lapsele hea ja turvaline kaaslane.
Laps käib lasteaias. Hoidjat vajame 1-2 korda nädalas, pealelõunasel ja õhtusel ajal, vahel ka nädalavahetustel. Täpsed ajad kokkuleppel. Võiks olla võimalus aegajalt last ka enda juures hoida. Meie juurde pääseb hõlpsalt nii ühistranspordiga kui autoga - asume Viimsi keskuses. Lasteaed ning muu vajalik asub lähiümbruses. Tasu kokkuleppel.

Palk: 5,00 kuni 6,00 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Monika V.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
521b696fbea2b4003160f25d3cbba8e8

Hoidja 3 aastasele poisile, Tartu vald

Lombi, Tartu maakond

Otsime terasele ja rahuliku loomuga 3a poisile kodust hoidjat (Kõrveküla kant) võimaliku püsitööna kuni augustini. 3-4 päeva nädalas (E-N) 9.00-17.00. (aeg ajalt on nädalased pausid).

Hoidjal peaks olema juhiload ja võimalus tulla kohale.

Riina Niine
rniine@gmail.com

Palk: 3,00 kuni 4,00 EUR/h
Lisatud
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
A1a6358d6f0723928ae37eb52e67b5bd

Otsime lapsehoidjat

Pirita, Tallinn

Tere 
Otsin 1,9 aastasel poisel toredat ja heasüdamlikku hoidjat. Tööaeg E-R (umbes 8-18.00). Hoidja võiks käia meie juures, kuid mõnel korral nädalas võib teha ka nii, et laps on hoidja kodus. Asume Pirital, meil on eramaja ja suvel võimalus palju väljas viibida.

Hoidja peaks hakkama saama kergema toidu valmistamisega ja suutma majas korda hoida. Samuti ootame, et hoidja teeks lapsega lõbusaid arendavaid tegevusi - mängiks, joonistaks ja meisterdaks.
Tööle peaks asuma alates aprilli keskpaigast, enne seda mõned osalised hoidmised, et laps harjuks. Mõnikord võib ette tulla ka õhtuseid hoidmisi. Need eraldi kokkuleppel.
Koostöö sellise rütmiga eeldatavalt kuni augustini 2018, edasi võib tööaeg veidi muutuda.

Kui oled huvitatud, siis palun saada oma tutvustus ja palgasoov: raililember@hotmail.com

Lisatud
Viimati kandideeris Lea K.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
C8ae16b054e1006196518bcb06c150cb

Pakun tööd koduabilisele (Tartusse)

Tartu

Väikelapsega pere otsib koduabilist eramajja (Ihastes), kes teeks kord nädalas majale põhjalikuma koristuse. Enda kogemustele toetudes võiks see aega võtta umbes 3 h. Sobiv tööaeg oleks kas reede või laupäeva pärastlõuna (alates kella 14-15-st). Täpsustuste, küsimuste jm korral võtke julgelt ühendust.

Lisatud
Viimati kandideeris Lidia G.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud
4d62f8e61c3910a50a3ef7346f89cd4b

Au-pair Saksamaal - otsime toredat tüdrukut abiks meie perre

Tuttlingen, Saksamaa

Oleme Eesti-Saksa pere Saksamaal Shveitsi piiri ääres ja otsime täiskohaga lapsehoidjat-koduabilist. Meie peres on igapäevaselt 10-aastane Eesti poiss ja 1a4k eesti-saksa tüdruk. Suhtluskeelteks on eesti, saksa ja inglise keel.
Tööülesanneteks oleks lastega tegelemine-mängimine ja vajadusel majapidamistöödes abistamine (kodu korrashoidmises abistamine, vajadusel toidu valmistamine ja sisseostud). Kõik lapsed on toredad ja sõbralikud ning nendega on tore koos olla.
Elamispinna eest hoolitseme meie. Tasu motiveeriv!
Lisaks on siin võimalik siinses Rahvaülikoolis erinevatest kursustest osavõtta (sh keelekursused) ja trennides käia.

Soovijatel palume saata enda CV ja tutvustus või lihtsalt soov

Lisatud
Viimati kandideeris Stella R.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud