See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
2899173fec2f710fc78f06c6f3fe3ef2

Otsime täiskohaga lapsehoidjat-koduabilist

Tallinn, Tallinna linn

Otsime oma perre rõõmsameelset ja energilist täiskohaga lapsehoidjat-koduabilist alates detsembrist. Meil on armas 7-kuune beebitüdruk, kes on enamasti kodus ja lõbus 2,5-aastane tütar, kes hakkab käima lasteaias ja keda oleks vaja aidata hoida vaid peale lasteaeda ja siis kui ta haigena kodus juhtub olema. Ema on kodune, seega sa ei oleks beebiga kogu aeg üksinda kodus. Tihti käime koos väljas ka. Meie jaoks on lapsehoidja justkui viies pereliige, kelle kaasame kõikidesse oma igapäeva tegemistesse. Seega otsime kedagi väga vastutustundlikku ja vastutulelikku.

Tingimused:
* E-R 10:00-19:00
* Alates detsembri algusest.
* Töö sisu: Lapsehoidmine (lapsega mängimine, magama panemine, toitmine, mähkmete vahetamine, vannitamine) ja ema abistamine lihtsamates kodutöödes (kodu korrashoid, toidu valmistamine, pesu pesemine jne).

Nõuded kandidaadile:
* Varasem kogemus alla aastaste laste hoidmisel.
* Võimalus kokkuleppel lisatasu eest hoida lapsi ka õhtuti/öösiti ja nädalavahetustel. Siis kui meil on vaja väljas käia või kui lapsed haiged on.
* Paindlikkus tööaja suhtes. Vahel oleme Pärnus vanavanemate juures, siis on sul vabad päevad. Aga vahel pereisa reisib palju tööalaselt ja siis on meil rohkem abi vaja.
* Inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil (isa on välismaalane).
* Võimalus ühendust võtta eelmiste peredega, kus töötanud oled.

Palk: 3,00 kuni 6,00 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Lea K.