See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
F8031724d1f7c32d6c3c60f23ce679db

Lapsehoidja 1-aastasele tüdrukule

Peetri, Rae vald

Otsime lapsehoidjat oma 1-aastasele pisitütrele. 1. aprillist olen suundumas täiskohaga tööle ja tekib lapse hoidmise vajadus täiskohaga. Tööaeg oleks esmaspäevast reedeni kl 7.15-17.00 (hiljemalt). Töö sisuks on lapsega tegelemine, arendavad tegevused, õues käik igapäevaselt, potitreening, söötmine ja söömise õpetamine ja kõik muu, mis käib kaasas selles vanuses lapse kasvatamisega. Peres on veel kaks last - vanemad vennad, kes on lasteaias. Oleme seni nende hoidmisel pidanud õigeks, et lapsehoidja ei tegele koristamise, pesu pesemise jm koduste toimetamistega, vaid pühendab end lapsele. Samas loomulikult eeldame, et enda ja hoitava lapse tegevuse "jäljed" koristatakse päeva lõpuks :).
Kuna poisid võivad jääda lasteaiast koju haiguse tõttu, siis tuleks olla valmis hoidma korraga max kolme last vajadusel periooditi.
Palgaks pakume 800 EUR kuupõhiselt, kui on eraldi pakkumised (nt vaja erandkorras nädalavahetusel või õhtutundidel), on see eraldi kokkulepitud tasu eest.
Asume Peetri alevikus Kelgumäe tänaval, kuhu on Tallinnast linnaliin nr 2 väga hea bussiühendus (bussipeatus u 7 min jalutuskäigu kaugusel). Elame ridaelamus, on olemas hoov liivakastiga, kus lapsega aega veeta ja esimeselt korruselt on lihtne käru õue lükata.

Aprillini pakume tööd osalise koormusega (nt mõned päevad nädalas), kusjuures aegades ja töötasus võime kokku leppida, sest saan seni oma graafikut ise sättida. Alates aprillist peaks koostöö olema vähemalt augustini, kui hakkame lapsele planeerima lastehoiu kohta.

Lisatud
Viimati kandideeris Lea K.