See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
7a9cbd1fc4eaadccfafb23d427c30f19

Au pair Šveitsi - KIIRE!

Zürich, Šveits

Otsime Šveitsi au pair’i, koduõpetajat alates 2018.a jaanuarist pooleks aastaks. Peres kasvab 2 last, 3-aastane tüdruk ja 10-aastane poiss. Au pair-i peamisteks tööülesanneteks oleks päevasel ajal väiksema lapsega tegelemine (arendavate mängude mängimine), suurema lapsega kodutööde tegemine ning abi majapidamistöödel. Tööaja osas on võimalikud variandid: (1) täistööaeg E-R või (2) osaline koormus (2 täispäeva, 3 poolikut päeva – sobilik nt tudengile).

Elukoht on Šveitsi saksakeelses osas, Zürichis kesklinna lähedal (10 min jalgsi kesklinnast /raudteejaamast), rahulikus ja ilusas piirkonnas.

Ootame oma perre iseseisvat ja varasemate kogemustega, rõõmsameelset, ausat, hoolsat, lapsehoidjat / koduõpetajat, kes armastab oma tööd lastega ning kellega lastele endile meeldib mängida. Saksa keele oskus tuleb kasuks, kuid pole tingimata nõutav. Vajalik on hea inglise keele oskus.

Lapsehoidja osaks saavad kõik rahvusvaheliselt au pair-i lepinguga määratletud hüved, (taskuraha täiskoormuse korral 800.-eur kuus, haiguskindlustus, elukoht pere juures, söök), lisatöö eest ka täiendav tasu (täiendav palk, lennud Eestisse jms). Täpsemad tööülesanded ja hüved jms lepime kokku koos au pair-iga.

Meie pere kodune keel on eesti ja saksa. Oleme ise avatud, korraarmastajad, tervislike eluviisidega, reisimist armastav ning akadeemiliste huvidega eesti-austria pere.

Huvilistel palume kirjutada hiljemalt 20.detsembriks (eesti keeles):
* Varasematest kogemustest lastega (kasuks tulevad soovituskirjad)
* Motivatsioonikiri (Miks soovite meie peres töötada? Miks just Teie olete parim sellele kohale?)
* CV (kus märkida läbitud haridustee, koolitused, eesti keele ja võõrkeelte oskus, töökogemused ja hobid).

Võtke jugesti ühendust ja saame lähemalt tuttavaks!

Kontakt: anum@ut.ee

Lisatud
Viimati kandideeris Danae I.