See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
20d6d4eb9e9ba671eca51e469167c271

Looduslähedasele ning rõõmsameelsele lapsehoidjale/koduabilisele täiskohaga/osalise koormusega töö Põlvamaa metsas (30km Tartust)!

Põlvamaa

Noor ning sõbralik 5-liikmeline perekond otsib enda juurde täiskohaga lapsehoidjat/koduabist!
Seda loodust ja väikseid lapsi armastavat abilist oleks eelkõige vaja lõbusa 2 aastase poisiga toimetamisel ning nii palju kui tema kõrvalt võimalik siis ka majapidamise korrastamisel ning vajadusel ka kokkamisel.
Peres on ka oktoobris ilmavalgust näinud kaksikud,kellega on emme 24h ametis. Vahel vajaks ka tema nendega abi.
Selle väikeste lastega pere jaoks on äärmiselt oluline,et meie kallis abiline oleks tugeva tervise ning positiivse ellusuhtumisega :). Sul oleks vaja igapäevaselt meie juurde sõiduks ka juhilubasid ning autot.
Toimetamist ning abi on siin metsa sees asuvas kodus palju vaja ning igav ei jõua kellelgi hakata,kuid see-eest saab siit loodusest ning rõõmsatest nägudest ka teisiti energiat loodetavasti vastu :).
Tööaeg oleks E-R ca 9-18ni (seda saab veidi ka siia-sinna nihutada). Kindel kuupalk mis me maksta soovime ning koos kokku lepime oleks kindlasti inimväärne.Vajaksime Sind siia ca üheks aastaks!

Kui Sina,armas lugeja tunned,et sobiksid meie perre ning Sul on palju energiat ning pealehakkamist ja muidugi ka aega..siis polegi muud kui võta palun meiega kärmelt ühendust :)!

Ootame Sind juba väga!
Undipere

Lisatud