See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
1

4 aastased kaksikud(poiss,tüdruk) otsivad hoidjat!

Õismäe, Haabersti, Tallinn

4-aastased lahedad ja väga iseseisvad kaksikud(poiss ja tüdruk) otsivad omale hoidjat,mängukaaslast .Lapsed ei käi lasteaias.
Laste päevakavas on 1x lõunaune(13-15) magamine, 1-2 x õues käimine, söömine (alati toit eelnevalt valmis tehtud) ,mängimine (üldjuhul mängivad ka kahekesti) ja koosloomist põnevate tegevustega ! Seega vajavad nad rõõmsat ,energilist ,kohtusetundlikku ja hea närvikavaga inimest.
Põhilised hoiupäevad on iga nädal (3 päeva) T,K,N (võime ka muud päevad kokku leppida) üldjuhul 8 tundi päevas(9-18) vahest ka kauem, sõltub kuidas emme koju jõuab. Eeldame tulevaselt hoidjalt, et ilma probleemideta oleks kõikidel vajalikel päevadel võimalus kohal käia . Hoidjalt eeldame ausust ja julgust rääkida erimeelsustest, sõbralikku ja rahuliku meelt ning vanust üle 25 aasta.Kindlasti peab hoidja olema mittesuitsetaja ja eesti keel puhtalt suus ! Võiks olla läbinud esmaabikoolituse. Hoid toimub meie kodus.Kindel kokkulepitud kuupalk(350 eur/kuus) Hoidja tegeleb ainult lastega,ühtegi muud kodutööd tegema ei pea! Lastel on väljakujunenud kindel päevakord,millest tuleb hoidjal kinni pidada.Töö sobib eriti hästi pensionärile,kes soovib natuke lisa teenida.Töö kerge ja konti ei murra,lastega koos lubatud ka lõunaund magada:)
Vajame hoidjat alates jaanuarist!
Kandideerides saada palun kaaskiri,miks just sina peaksid meile sobima.

Lisatud
Viimati kandideeris Minna Mari H.