See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
C15211cfcfc4b7f890b16bffc565c8fc

Ootame suure südamega lapsehoidjat jaanipäevani Ameerikasse

Washington, D.C., Ameerika Ühendriigid

Armas suure südame ja avatud meelega, usaldusväärne, ausameelne, kannatlik lapsehoidja - ootame Sind kõigest südamest jaanipäevani Washingtoni meie pere lastega appi.

Oleme Washingtonis abikaasa ja kolme lapsega seoses abikaasa õpingutega. Meie peres on 4-aastane punapäine lokiline noormees ja kaks mais 2-aastaseks saavat preilit. Meie poeg käib eelkoolis, mistõttu lapsehoidmisel on põhirõhk kaksikute tüdrukute abistamisel.

Meie otsime inimest, kes armastab väikseid lapsi ja nende maailma. Heaks oleks, kui omaksid või omandaksid pedagoogilist haridust ning/või kui Sul oleks varasem lapsehoidmise kogemus. Hindame tasakaalukust, rõõmsat meelt ja energiat väikeste marakrattidega müttamisel. Sa armastad korda nii oma hinges kui ka tegemistes. Kõige olulisem on aga armastus väikeste inimeste vastu – koos kõigi nende naerude, nuttude, jonnide ja kallistustega ning teadmisega, et kõik möödub.

Meie pakume palgaks ca kuni 1300 USD kuus (sõltub tööpäevade arvust kuus), lennupileteid Washingtoni ja tagasi, oma tuba ja toitu meie juures Washingtoni Crystal City's. Sõlmime ametliku töölepingu ning USA saatkond väljastab selleks perioodiks vajaliku viisa.

Loodame, et Sinust saab meie pere suurte ja väikeste hea kaaslane, nõuandja ja eeskuju.

Lisatud
Viimati kandideeris Signe H.