D2ec3902e58741fe2490e1450f61b98f

Au pair Barcelonasse

Barcelona, Hispaania

Meie 4,5-aastased põnnid otsivad omale toredat eestikeelset au pairi alates juulist 2018 järgnevaks aastaks või kaheks. Oleme eesti-katalaani pere kakskeelsete lastega, vajalik on vaid eesti ja mingil tasemel inglise keele oskus.

Laste sünnist alates on meie juures elanud kaks eesti au pairi ning nende ülesanneteks on olnud laste lasteaeda viimiseks ettevalmistamine, õhtul ära toomine, söögiaegadel abistamine ning kergemad majapidamistööd. Söögi valmistamine on tavaliselt meie õlul. Lapsed käivad lasteaias esmaspäevast reedeni 9-17:00. Pühapäev on sinu vaba päev, nädala sees on ka 9:30-16:30 tavaliselt vaba aeg.

Meie küllaltki suur maja asub Barcelona kesklinnast mitte kaugel, kõrval on väga suur park ning mäed. Sinul on oma päikeseline tuba ning vannituba. Majal on kaks aeda oma apelsini- ja oliivipuuga. Meri on meist vaid paari kilomeetri kaugusel.

Meie poolt on lennupiletid, prii elamine, söök, tervisekindlustus, tasuta katalaani keele kursused ja taskuraha. Sinu poolt kohusetundlikkus, positiivne olek, jutud, mängud, laulud, korra ja puhtuse pidamine ning vähe mossitamist.

Lisatud
Viimati kandideeris mariann l.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud