See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
7d1fb26dfcd25827be3c4679fa6165bd

Otsime vähemalt 0.8 koormusega lapsehoidjat meie kahele vahvale tütrele (2- ja 4-aastane)

Rocca al Mare, Haabersti, Tallinn

Otsime oma perekonda kvalifitseeritud lapsehoidjat meie kahe vahva tütre hoidmiseks. Üks tütar saab suvel 2-aastaseks ning teine sügisel 4-aastaseks.

Soovime leida inimest, kes oleks meie lastega mitme järgneva aasta jooksul. Võta ühendust ka juhul, kui vabaned alles sügisest!

Otsime esialgu hoidjat neljal päeval nädalas, ca 9-st kuni 16-ni (ehk siis kuni lapsed on lõunaune ära teinud ja natukene kosunud). Mõne aja pärast võib vajadus minna suuremaks, kui pereema hakkab tööl käima suurema koormusega. Lisaks võib eraldi kokkuleppe alusel olla hoidmise vajadusi õhtutel ja/või nädalavahetustel.

Ideaalne hoidja on aktiivse ja tervisliku elustiiliga ning rohkelt õuesolemist nautiv rõõmsameelne inimene. Üks lastest on väga aktiivne ning naudib grupitegevusi, teine vajab aeg-ajalt üksinda nokitsemiseks aega ja ruumi. Suurema osa ajast saavad nad hästi läbi, kuid hommiku- või lõunaunest ärkamise järel võib laste omavaheline koostöö olla mõnevõrra probleemne.

Neile meeldib palju kunsti teha, laulda, tantsida, raamatuid vaadata ja lugeda, õues olla, meisterdada, kokkamisel abiks olla ning üldiselt teha midagi oma kätega. Väiksem laps suhtleb samuti väga hästi ning saab kõigest aru.

Töötasu osas oleme paindlikud ning arvestame hoidja kogemust.

Palk: 5,00 kuni 7,00 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Iiris L.