35a5e5d252f6929104809605f7ee622a

Otsin koduõpetajat-hoidjat

Tallinn

Otsin 6,5a poisile appi koduõpetajat, kes aitaks teda nii tähtede kui numbritega. Kuna tegemist on tegelikult väga innuka lapsega, kellele meeldib väga viriseda ja pärast virisemist ta teeb asja ära ja väga hästi, on vajalik, et õpetaja oleks:
rangem, ehk siis ei lase endale peale istuda, vaid ütleb vaid 2 korda et asi on nii... ja vajadusel suunab lapse ka füüsiliselt tööle, mitte vihaga vaid konkreetselt.
enesekindel ja endas kindel - sest tegemist on väga armsa lapsega, kes on vägev manipulaator, salat talle ei maitse ja seda süüakse suurima vingusnäoga, pingutada eriti ei viitsi aga rääkida võib maailma kokku - siinkohal ongi vaja, et hoidja-õpetaja selgitaks, miks seda on vaja teha ja nutikalt ka laseks lapsel ise selgitada, samuti ka treeniks temaga ette antud harjutuste järgi (nt treppidel) ja juhendaks teda.

Ehk siis hoidjal-koduõpetajal on hea võimalus näidata omaenda kindlust, panna proovile nutikus ja aidata jõuda nii spordis kui õppimistes ühel toredal poisil omaealistele järgi, ja võimalusel ka pikemal koostööl.

Samuti oleks aeg-ajalt vaja, et hoidja viiks poisi kas trenni või muusikatundi, või hoiaks koos kahte last - allkorrusel elavat 4-aastast poissi ja eelpool nimetatud 6-aastast. Mõlemad on parajad juurikad ja kui hoidja end ei kehtesta, siis temast sõidetakse üle. Kui aga hoidja läheneb nutikuse ja armastusega, siis lapsed sulavad.

Kui kogu see info tundub sulle jõukohane, ootan rõõmuga sinu palgasoovi ja vabade aegade olemasolu.
Elame Tallinna kesklinnas.

Lisatud
Viimati kandideeris Kersti M.
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud