8ee89bbef22f4e1780f70499b39d8a94

Kutsikas ja väike armas tüdruk otsivad juuli lõpust Londonisse au pair'i

London, Suurbritannia

Tere noored! Kui plaanite Londonisse ülikooli v tööle tulla, siis sobib see koht suurepäraselt. Otsime usaldusväärset, nutikat ja lapsi aga ka puhtust armastavat rõõmsameelset tütarlast meie armsasse Londoni koju appi.

Abi on vaja nii meie pooleteise aastase tütrega (hommikul valmis panemine, lastehoidu viimine, aeg-ajalt lapsehoid), kodukorrashoiuga, lihtsate administratiivsete ülesannetega ning koeraga mängimise ja jalutamisega. Plaanime võtta kutsika juuli lõpus ehk et saate temaga mängida, kui ta just kõige armsamas eas on.

Elame ilusas ja rahulikus piirkonnas kesklinnast 12 minuti rongisõidu kaugusel. Meil on lopsakas aed ja piisavalt suur maja, et pead-jalad koos ei peaks olema. Au pair'ile jääb ülemine korrus magamistoaga. Lähedal on ilus suur park ning "küla" kohvikute ja poodidega. Meile meeldib hästi süüa ning kodus on eelkõige loodussõbralikud tooted.

Tööd on nädalas kokku 20-35h ja maksame au pair'i taskuraha. Ideaalis otsime kedagi, kes jääks kauemaks kui 12 kuuks.

Juulis oleme Eestis ning siis saame teiega laähemalt tutvuda ja mõne proovipäeva teha. Usun, et meile mõlemale sobib hästi kui varem kohtuda saame. Ideaalis võiksid Londonisse lennata pärast 17. juulit. Mida lähemale sellele kuupäevale seda parem, aga oleme avatud ka hilisema alustusaja suhtes.

See koht sobib ambitsioonikale inimesle, kes eelistab perekondlikku tuge kodu ja toidu näol, et oma unistusi Londonis ellu viia.

Kui oled huvitatud, kirjuta palun ann1ca@hotmail.com

Palk: 5,00 kuni 6,00 EUR/h
Lisatud
Kandideerimiseks peab olema aktiivne konto. Suuname sind sisse logimise lehele. Olen huvitatud