Sandra

Sandra T.

Tartu22 y

Hei!

Mina olen sel kevadel Tartu Ülikoolis klassiõpetaja III kursuse lõpetanud tudeng Sandra ning olen otsimas tööd koduõpetaja või lapsehoidjana.

Ennast pean ma positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlikuks ja mitmekülgseks inimeseks, kellele on eriti südamelähedased kõikvõimalikud loomingulised tegevused nagu joonistamine, meisterdamine, kirjutamine jne. Ka ülikoolis õpin ma lisaerialana just käsitöö, kodunduse ja kunstiõpetuse õpetajaks.
Samas õpetan ma rõõmuga ka teisi aineid, millest tugevaimana tunnen end eesti keeles ja matemaatikas.
Olen lõpetanud muusikakoolis klaveri eriala, seega oskan aidata ka muusikaalastes küsimustes.
Lisaks õpingute käigus omandatud teadmistele oman ka reaalset kogemust laste hoidmise ja õpetamise näol - olen töötanud nii lapsehoidja kui koduõpetajana. Samuti olen töötanud lasteaias, mistõttu pole ka rohkem kui ühe lapse hoidmine/õpetamine mulle probleemiks - seltsis segasem.

Kuigi eelistatult otsin kedagi, kellele abiõpetajana õppimises abiks olla, ei ütle ma ära ka lapsehoidja pakkumistest. Aktiivse eluviisiga inimesena hindan ma kõrgelt liikumist ja värskes õhus viibimist, mistõttu tegutseksin ka hoidjana meeleldi värskes õhus, külastaksin mänguväljakuid ning püsiksin muul moel aktiivne.

Kui tunned, et saan Sulle ja Sinu lapsele/lastele kuidagi kasulik olla, siis kirjuta ja/või helista julgelt ning leiame sobiva kokkuleppe! :)

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

0 recommends

Work

Type of work: agreed individually (can start immediately)

Tutor

Estonian: primary, lower secondary

English: primary

Mathematics: primary, lower secondary

Music: primary, lower secondary

 

Vieta: tutor's premises, student's premises

Education

Post-secondary

Institution: Tartu Ülikool

Specialty: klassiõpetaja (omandamisel)

Languages: English, Estonian