Eleri M.

Eleri M.

Mustamäe, Tallinn35 y5 y experience

Head!

🍂 Eraõpetaja
🧡 Lapsehoidja
🍂 Ema
🧡 Haldjas

Õpetan Teie lapsele (ka keelekümblusmeetoditega!) eesti keelt, kirjandust, kirjandi kirjutamist. Samuti eesti keele riiklikuks eksamiks ette valmistumisel. Keelekümbluses kõiki aineid algkoolisele lapsele.

Veebitunni vormis õpetan lapsi igas maailma nurgas. Tulen koju Tallinna piires. Minu juures saab õppida Mustamäel.

Selgitan, kes olen mina ja miks ma eraõpetajana töötada soovin.

Motivatsioon

Senine õpetajaks olemise kogemus on toonud mind äratundmisele, et minus on soov võtta täit vastutust õpetajana laste suulise ja kirjaliku kõne arengu toetamise eest.

Mulle meeldib lastega suhtlemine, nende sisemaailma märkamine ja peegeldamine, neisse juurdekasvuuskumuse juurutamine. Minu jaoks esmasel kohal on sotsiaal-emotsionaalsete oskuste kujundamine õpilastes juba eelkoolist alates, kuna praktikas olen näinud, millise lisandväärtuse see lapsele iseseisvaks õppijaks, tunnetajaks ja otsustajaks kasvamisel annab.

Oma kooliajast mäletan end eesti keele suure austajana, kes töövihikuid ette tegi, aasta kohustusliku ja soovitusliku kirjanduse juba suvel läbi luges, mõnuga luuletusi ja kirjatükke lõi ning loomulikult eesti keele õpetajat imetles. Küpsuskirjandi tulemuseks saadud 94 punkti tegi mind maailma kõige õnnelikumaks tüdrukuks, kes teadis, et nüüdsest on kõik teed talle valla.

Soovin panna lapse õpitust osa võtma nii, et eksimine ja proovimine kujuneks loomulikuks õppimise osaks. Tahan alati olla särasilmne ja entusiastlik õpetaja, kes sisustab tunni loova empaatiaga - et eratundide tulemusena kool oleks koht, kuhu ei pea minema, vaid kuhu tahetakse minna.

Õpetajatöös meeldib mulle otsida kõnetavaid raamatuid, eluliste küsimustega samastuvaid kirjutisi, filme, näidendeid. Õpilane soovib loetuga samastuda ja selle üle ühiselt arutleda. Eesti keel ja kirjandus on tunnid, kus elu ainedidaktikaga kombineerides mõnusasti lahti võtta, raputada ja paika tagasi loksutada saab.

Põnevaks pean ka väljakutset läbi eesti keele ja kirjanduse aine elamise oskuse võlu ja valu õpetada. Olen valmis õpilast lummama temaga Koidula Pärnu lapsepõlvekodus üle aia vaadata proovides ja viibida Tartus hoovis, kus Jüri Üdi elu algusaastate pillerkaar muretult ringi silkas.

Kokkuvõte oskustest ja kogemustest

Majandusalane kõrgharidus ning Noored Kooli 2-aastane programm;
1. klassi laste õpetamise kogemus abiõpetajana;
Noored Kooli programmi raames kaks aastat klassiõpetaja kogemust ühesuunalises keelekümbluses ning eesti keele ja kirjanduse õpetajana põhikooli väikeklassis (ATH, aspergeri sündroom, autism, depressiooni jälgedega õpilased);
Oskused ennetada, märgata ja reageerida koolikiusamise olukordadele - läbitud on KiVa baaskoolitus, kooli KiVa meeskonda kuulumine;
Aktiivne täiskasvanud õppija - keskkoolis õpilasesinduse liige, küpsuskirjandi tulemus 94 punkti;
Harjumaa Aasta Ă•ppija 2018 nominent;
Kõrgelt motiveeritud, enesearengule pühendunud, empaatiline ja hooliv inimene.Hobid

Austan elulugusid ja pagulaskirjandust ning sean ka ise sõnu ritta. Minu päev on helge, kui saan veidi joonistada, muusika keskel viibida, seda luua ja ennast vokaalselt väljendada. Eesmärgistamist treenin pikamaajooksuga ja toiduvalmistamine pole minu jaoks mitte rutiin, vaid meditatsioon.


Minu eesti keele tunni rütmiks on 5-osaline tunnikava, milles sisalduvad teema, eesmärk, selgitus, juhendatud harjutamine, iseseisev harjutamine ning tagasiside ehk reflektsioon, kus püstitatud eesmärgiks pandud õpitulemused üle vaatame.

Kirjandit fookusesse võttes saate mind usaldada, kuna olen kunagi ise põhjalikult kõpsuskirjandiks valmistunud ja koolis õpilasi kirjandeid kirjutama õpetanud. Tean täpselt, milliseid osi kirjand sisaldama peab ning õpetan rõõmsa huviga teie lapse ennast loovalt ja grammatiliselt korrektselt väljendama.

NB! Olen vaktsineeritud.

Aitäh minusse uskumast ja loodan, et kohtume peagi juba lapsega tunnis!

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

0 recommends

Work

Time: agreed individually (can start immediately)

Experience: 5 y

Tutoring

Estonian: primary, lower secondary, upper secondary, adult education

English: primary

Mathematics: primary

 

Location: online, tutor's premises, student's premises

Education

Post-secondary

Institution: Tallinna Ăślikool

Specialty: Noored Kooli programm

Courses: first aid courses

Languages: Estonian, English