E-postiaadress
SalasõnaUnustasid?
Virve J.

Virve J.

Tallinn54 a9 a kogemustalates 10 € tunnis

Kogemused koduabilisena alates 2013.a.,kui alustasin peres,kus olid tolmuallergikutest lapsed.Tegemist oli 4 korruselise eramajaga ja käisin selles peres 2019.a.sügiseni,kokku umbes 7.a.Aeg-ajalt tellisid koduabi teenust ka väikeste lastega või kaksikutega pered.Samuti olen osutanud teenust külaliskorteritele (4 korterit Tallinna Vanalinnas)ja puhketalule(samale puhketalule olen raamatupidamise konsultant raskemates küsimustes).Ja abistanud vanemaid või erinevate tervisemuredega inimesi kodutöödes.

Klientideks on olnud eramaju:10 ja kortereid:11ajaliselt erinevatel perioodidel ,vastavalt tellija vajadustele.

2019.a. on täiendavalt läbitud koolitus "Hoolduskoristus teoorias ja praktikas",mis andis huvitavaid lisateadmisi proffesionaalidelt.Olen vaktsineeritud.Kuna mul on ettevalmistus lapse tugiisikuna töötamiseks,on olemas ka vastav tervisetõend(sama,mis lasteaia õpetajatel).


Pakun ka triikimisteenust,samuti sobib asjade kokkupanek ja voodipesu vahetamine, jne.Tellida võib ka muid kodumajandusega ja organiseerimisega seotud teenuseid.
Samuti saan abi pakkuda aias/haljasaladel.
Läbitud koolitus "Tervendava aia rajamine"Luua Metsanduskoolis ja "Aiataimede kasvatamine ja aia kavandamise metoodikad"Kopli Ametikoolis.Abistanud neljas eramajas aia rajamise/hooldamisel(rohimine,heki pügamine,lehtede riisumine,taimede istutamine,kuurialuse koristamine,puude ladumine).

Hästi on toiminud ka see,kui algselt vaadata,kui palju umbes aega kulub ja siis leppida kokku nn.objektitasu.Tasumine on peale teenuse osutamist sularahas.Juhul,kui see ikka on liiga tülikas,-leiame lahenduse:)

Võimalus tellida eelpool toodud teenuseid ka minu FIE-lt,siis tunnihinne kõrgem ja tasuda on võimalik ka ülekandega.

Telefoninumber: näidatakse ainult liitunud kasutajatele

FacebookInstagram

0 soovitajat

Töö

Aeg: kokkuleppel

Töötasu: alates 10 € tunnis

Kogemus: 9 a

Majapidamine

Teenused

  1. Korteri koristamine

  2. Maja koristamine

  3. Akende pesemine

  4. Auto pesemine

  5. Triikimine

  6. Nõude pesemine

 

Koristusvahendid: Ei ole endal olemas

Haridus

Kõrgharidus

Institutsioon: Tallinna Tehnikakõrgkool

Eriala: Majandusarvestus,finantsjuhtimine

Kursused: lapsehoidja kursused, esmaabi kursused

Keeled: Eesti, Inglise