Debby

Debby T.

Tallinn24 a4-5 € h

Laste hoidmise koha pealt on mul kogemusi üpriski palju ning seetõttu tunnen ennast lastega mugavalt ning olen siiani iga hoitud lapsega suutnud leida sideme. Mul on endal kolm väikest venda, keda samuti olen sünnist peale hoidnud. Samuti olen hoidnud tuttavate, naabrite lapsi.
Eelmisel aastal jõudsin tagasi Eestisse, nimelt olin aasta aega USAs lapsehoidja. Seal hoidsin kolme last(kõige pisem oli sel ajal 1 kuune, keskmine laps oli 2 aastane ning lastest vanim oli 4ne).
Ka hetkel töötan lapsehoidjana ning hoian natuke vanemaid lapsi(poiss on 8 aastane ning tüdruk 10) Samuti käin nädalavahetustel hoidmas kolme pisikest last, kellest kõige pisem on 9kuune, teine laps on 3 aastane ning lastest vanim on 4ne.
Nädalas mõned korrad käin hoidmas jaapani-eesti peres kahte last(3 a. ja 5 a.). Nende koduseks keeleks on ainult inglise keel ning seetõttu võin kindlalt öelda, et inglise keeles suhtlemine ei ole minu jaoks probleem.
Sel suvel(2015) käisin ühe pere juures hoidmas kolme last(kõige pisem 9 kuune, keskmine laps 3 aastane ning kõige vanem 7 aastane). Kuna nad elavad perega välismaal ning käivad aastas korra või kaks sugulastel külas, ei saanud n.ö pikaajaliselt nende juures viibida, kuid selle kahe kuu jooksul tekkis lastega side ning kogu nende pere jättis väga sooja tunde.
Minu kohta veel nii palju, et olen hetkel 20 aastane. Olen iseloomult väga sõbralik ning särav, samuti olen väga töökas ning annan endast alati parima. Ma olen hästi aktiivvne inimene ning mulle meeldib ennast tegevuses hoida. Vabal ajal meeldib mulle joonistada/maalida, jooksmas käia, looduses jalutada. Laste hoidmise juures ma arvan, et minu parim omadus on see, et suudan rahulikku närvi säilitada ja mitte paanikasse minna nii hädaolukorra puhul kui ka jonni tujude korral. Samuti saab minuga alati asju läbi rääkida ning seetõttu saan öelda, et olen selle koha pealt arvestav teiste inimeste suhtes.

Telefoninumber: näidatakse ainult liitunud kasutajatele

1 soovita
 1. Jaga
 2. Soovita

Töö

Töö liik: kokkuleppel

Töötasu: 4-5 € h

Au pair: pole huvitatud

Lapsehoidja töö

 • Saan töötada oma kodus

 • Saan töötada puudega inimestega

 • Saan töötada lemmikloomadega

 • Saan lastega õues käia

 • Saan sisseoste teha

 • Saan toitu valmistada

 • Saan koristada

 • Juhiload olemas

 • Auto olemas

 • Ei suitseta

 

Ma olen töötanud

 1. Beebide, 0-1 aastastega

 2. Väikelaste, 2-3 aastastega

 3. Koolieelikute, 4-6 aastastega

 4. Algkooliealiste, 7-11 aastastega

 5. Teismeliste, 12-18 aastastega

 

Ma töötaksin

 1. Beebide, 0-1 aastastega

 2. Väikelaste, 2-3 aastastega

 3. Koolieelikute, 4-6 aastastega

 4. Algkooliealiste, 7-11 aastastega

 5. Teismeliste, 12-18 aastastega

 

Kuni 3 last

Majapidamine

Teenused

 1. Korteri koristamine

 2. Maja koristamine

 3. Akende pesemine

 4. Auto pesemine

 5. Triikimine

 6. Nõude pesemine

 

Koristusvahendid: Ei ole endal olemas

Haridus

Keskharidus

Eriala: töötan ka hetkel lapsehoidjana.

Keeled: Eesti, Inglise