E-postiaadress
SalasõnaUnustasid?
Kätlin T.

Kätlin T.

Tallinn29 a5 a kogemust15-15 € tunnis

Annan kooliks ettevalmistavaid tunde koolieelikutele ning järeleaitamistunde kõikides põhiainetes 1.-3. klassi õpilastele. Inglise keele tunde annan kuni 5. klassini. Oman 5 aastat töökogemust algklassiõpetajana, põhitöö kõrvalt olen olnud ka eelkooliõpetaja ja läbinud vastava täiendkoolituse. Aastal 2018 tunnustas Mustamäe linnaosa mind ka aasta noor kooliõpetaja tiitliga. Armastan töötamist lastega ning olen oma tingimustes paindlik.
Tunde annan Tallinnas - enda kodus Mustamäel. Kokkuleppel saan tulla ka õpilase juurde koju. Saan olla abiks nii kooliks ette valmistamisel, kodutööde õppimisel peale kooli kui ka päevasel ajal kodu- või distantsõppel olevatele õpilastele.Annan kooliks ettevalmistavaid tunde koolieelikutele ning järeleaitamistunde kõikides põhiainetes 1.-3. klassi õpilastele. Inglise keele tunde annan kuni 5. klassini. Oman 5 aastat töökogemust algklassiõpetajana, põhitöö kõrvalt olen olnud ka eelkooliõpetaja ja läbinud vastava täiendkoolituse. Aastal 2018 tunnustas Mustamäe linnaosa mind ka aasta noor kooliõpetaja tiitliga. Armastan töötamist lastega ning olen oma tingimustes paindlik.
Tunde annan Tallinnas - enda kodus Mustamäel. Kokkuleppel saan tulla ka õpilase juurde koju. Saan olla abiks nii kooliks ette valmistamisel, kodutööde õppimisel peale kooli kui ka päevasel ajal kodu- või distantsõppel olevatele õpilastele.

Telefoninumber: näidatakse ainult liitunud kasutajatele

FacebookInstagram

1 soovitajat

Töö

Aeg: kokkuleppel (saab kohe alustada)

Töötasu: 15-15 € tunnis

Kogemus: 5 a

Koduõpetaja töö

Eesti: algharidus

Inglise keel: algharidus

Matemaatika: algharidus

 

Asukoht: veebipõhine, õpetaja juures, õpilase juures

Haridus

Kõrgharidus

Institutsioon: Tallinna Ülikool

Eriala: Alushariduse pedagoog

Keeled: Eesti, Inglise