Irmelin

Irmelin H. otsib koduõpetajat

Tartu

Otsime Tartus lapsehoidjat/eraõpetajat kahele koolitüdrukule, vanem alustab 2. klassis, noorem läheb 1.klassi. Vajalik vähemalt 2.aastane autosõidukogemus, ilma liiklusrikkumisteta, eelistatavalt oma autoga. Vajalik kehtiv esmaabi koolituse läbimise tunnistus.

Paaril-kolmel korral nädalas vaja lapsed hommikul kella 9ks kooli viia, tööaeg 8-9:15 ja mõnel korral nädalas lapsed koolist tuua kas kell 13:30 või 15:00, tööaeg 13:30-17 või 15-17/18. Kuna trennid ja huviringid selguvad septembris, siis täpsed ajad saame paika peale kõikide ajagraafikute selgumist. Kõik on kokkuleppe küsimus, olen igati paindlik igasuguste muudatuste tegemisel, samuti ootan vastu paindlikkust hoidja poolelt.

Kui lapsed koolist toodud oleks vaja eraõpetust kas inglise keeles ja/või hispaania keeles.

Otsime hakkajat, vastutustundlikku ja rõõmsameelset kaaslast, kes tunneb end mugavalt lastega ka siis, kui ema ja isa on vahel kodus. Otsime inimest kes vahel viiks ja vahel tooks lapsed koolist, mõnikord käiks nendega ka trennides.

Kui eelpool mainitu on huvipakkuv ja sa ei pelga intensiivseid töötunde kahe lapsega tegelemisel, ole kena kirjuta endast lähemalt. Milline on sinu lastehoidmise kogemus, kas omad autot, mis tasemel oskad keeli, mis oleks palgasoov (tunnitasu neto). Tunnitasu tulenevalt kvalifikatsioonist, kogemustega inimene saaks suuremat tasu, kui vähese kogemusega hoidja. Samuti ootan küsimusi meie kohta, vastan meeleldi.

Telefoninumber: näidatakse ainult liitunud kasutajatele

Töö

Liik: kokkuleppel

Vanus: 25-55 a

Koduõpetaja töö

Inglise keel: algharidus

 

Vieta: õpilase juures

Haridus

Keeled: Inglise, Hispaania, Eesti