Carolina

Carolina T.

Soome23 a7 a kogemust

Otsin eripedagoogika kaugõpingute kõrvalt tööd lapsehoidja/koduõpetajana. Olen töötanud lasteaiaõpetajana Tallinna Pääsupesa lasteaias, kus juhendan 2-3 aastaseid särasilmi, kuid seoses elukohamuutusega otsin alates juuni lõpust tööd Helsingi piirkonnas Soomes. Lapsi olen hoidnud pea terve oma elu, alustades väikeste õdede-vendadega, jätkates eralapsehoidjana ning nüüd ka töötades sõimerühma õpetajana. Tunnen, et maailm vajab rohkem hoolimist, soojust ja armastust, eriti laste jaoks, kelle tulevik, heaolu ja toimetulek edaspises elus on meie kätes. Olen ääretult suure empaatiavõimega, alati naerusuine neiu, kes armastab oma tööd ning peab laste õnnetunnet ja heaolu oma südameasjaks. Ülekõige maailmas kurvastab mind ebaõiglus, kurjus ja diskrimineerimine. Iga laps väärib tunnet, et on armastatud, hoitud ja kaitstud.
Olen väga aktiivne, tegelen palju spordiga, armastan lugemist ja kirjutamist(minu fantaasialend lastele lugude ja mängude välja mõtlemisel on piiritu, seda juba väikesest lapsest saadik :)). Kaks aastat olen nüüdseks olnud eralapsehoidja väikesele autismispektrihäirega tüdrukule. Vahepeal on tüdruk õppinud kõndima ning omandanud esimesed sõnad, (autismispekrihäirega lapse jaoks on iga pisike samm arengus tohutu suure väärtusega) ning olen selle üle kirjeldamatult õnnelik ja uhke!
Lasteaiaõpetaja töö on andnud mulle oskuse võtta rõõmsa mängulisusega ka probleeme ja olukordi, kus lapsed vajavad eriti palju mõistmist, kohalolu ja abistamist oma tunnetega toimetulekul.
Ehkki hingelt olen malbe, on asju, mille osas olen veendunud, et järeleandmisi ei saa teha. Nendeks on nt turvalisus, psühholoogiliste ja füsioloogiliste baasvajaduste rahuldatus ning tähelepanu ja olemasolu lapse jaoks rasketel hetkedel ning ka siis, kui on vaja jagada pisikese maailma suuri rõõme.
Kõnelen täiesti puhast inglise keelt ning saan suhtlemisel hakkama ka vene keelega. Ei pelga kodutöid (olen töötanud suvel Hankos kodukoristajana) ning naudin lastega väljas jalutamas ja mängimas käimist, sest värske õhk ja füüsiline aktiivsus on aju arenguks hästi olulised :).
Eripedagoogina saan kinnitada, et Teie laps on hoitud ja kaitstud, temaga tegeletakse südame ja hingega, arendamaks tema võimeid ja oskusi, tema arengupotentsiaalile vastavalt, samuti olen igati valmis töötama erivajadustega lastega.
Olen kõigile pakkumistele avatud.


Mind saab kätte numbrilt + või kirjutades meiliaadressile carolinatali1997gmail.com

Telefoninumber: näidatakse ainult liitunud kasutajatele

0 soovitajat

Töö

Töö liik: kokkuleppel (saab kohe alustada)

Au pair: läbi räägitav

Kogemus: 7 a

Lapsehoidja töö

 • Saan töötada oma kodus

 • Saan töötada puudega inimestega

 • Saan töötada lemmikloomadega

 • Saan lastega õues käia

 • Saan sisseoste teha

 • Saan toitu valmistada

 • Saan koristada

 • Juhiload olemas

 • Auto olemas

 • Ei suitseta

 

Ma olen töötanud

 1. Beebide, 0-1 aastastega

 2. Väikelaste, 2-3 aastastega

 3. Koolieelikute, 4-6 aastastega

 4. Algkooliealiste, 7-11 aastastega

 5. Teismeliste, 12-18 aastastega

 

Ma töötaksin

 1. Beebide, 0-1 aastastega

 2. Väikelaste, 2-3 aastastega

 3. Koolieelikute, 4-6 aastastega

 4. Algkooliealiste, 7-11 aastastega

 5. Teismeliste, 12-18 aastastega

Haridus

Kõrgharidus

Institutsioon: Tallinna Ülikool

Eriala: Eripedagoogika

Keeled: Inglise, Eesti, Vene