Angelina

Angelina I. otsib lapsehoidjat

Tallinn

Otsime toredat lapsehoidjat oma kohe-kohe 9 –kuuseks saavatele kaksikutest beebitüdrukutele. Tüdrukud on väga rahulikud, rõõmsad ja imearmsad. Me tahaksime leida hoidja, kes käiks meie juures, meie kodus Peetris (Tallinna külje all), vähemalt 1x nädalas abis tüdrukuid hoidmas. Võimaluse/vajaduse korral ja kui ajad klappivad kutsuksime ka tihedamini.
Korraga võiks hoidja meie juures olla ca 3h +- olenevalt võimalusest ja vajadusest, hea oleks kindel päev nädalas kokku leppida, kuid me oleme tegelikult koguaeg kodus ja sobiks ka ujuv graafik.
PS! PS! Samuti on meie jaoks hästi oluline, et hoidja saaks 24.augustil (laupäev) veeta meie perega tervet 24h. Ehk 24.08 kohe hommikust kuni järgmise päeva 25.08 hommikuni. Kuna meil on siis tähtis sündmus ja vajame abilist sel päeval meie lastega tegelema. Kui Sa tead, et see päev Sulle kindlasti ei sobi, siis Sa ei sobi meile kahjuks. Meile on äärmiselt oluline, et hoidja oleks sel päeval meiega, sest kedagi uut vahetult enne üritust otsida ja lastega harjutada lihtsalt ei jõuaks. Sel üritusel oleme meie ka kohal ja alati olemas, kuid hoidja tegeleb terve aja lastega, k.a paneb neid magama ja jääb nendega öö jooksul.

Tahame leida sellise hoidja, kellega tekiks hea ja püsiv suhe, kes käiks meid abistamas pikema perioodi jooksul.

Meie juures lapsi hoidmas oleks ainus ülesanne tegeleda meie kahe beebiga. Võin kindlalt väita, et meie kaks preilit on lihtne hoida ja tegeleda, nad on väga rahulikud ja head lapsed. Vajadusel oleks vaja ka nendega õues jalutada, beebidele söök valmistada ja sööta. Vahest, väga harva, võib tekkida vajadus meiega koos kuskile minna, koos beebidega. Loomulikult sellised käigud lepitakse eelnevalt kokku. Kuid see on pigem erand. Lastega tegelemisel meie kodus, olen mina, laste ema, kindlasti vähemalt kuni lapsed on täielikult harjunud hoidjaga, kodus.
Meist ka  Oleme 33 aastased lapsevanemad, mõlemad tegutseme ehitus valdkonnas. Peres on ka suurem poeg, 13 aastane. Iseseisev ja enamus ajast teda ei näe. Me oleme kahe keelne pere, meil räägitakse kodus nii eesti kui vene keeles, seega meile sobib nii vene keelt kõnelev lapsehoidja, kui ka eesti keelt kõnelev. Meile vahet ei ole. Meie kodu asub Peetri alevikus, meil on sellest suvest valmimas ka väike haljasala, kus saab beebidega hea ilmaga õues mängida. Koduloomi meil pole. Me ei suitseta ja soovime, et hoidja ei suitsetaks meie juures.

Kui Sa oled heatahtlik, soe inimene ja armastad lapsi ja oled huvitatud meiega tutvuma ja arutama lähemalt laste hoidmist, siis kirjuta mulle!

Angelina Ilizina

angelina.ilizinagmail.com

Telefoninumber: näidatakse ainult kasutajatele

 1. Jaga

Töö

Liik: kokkuleppel

Vanus: 17-50 a

Lapsehoidja töö

 • Saab töötada oma kodus

 • Saab töötada puuetega inimestega

 • Saab töötada lemmikloomadega

 • Saab lastega õues käia

 • Saab sisseoste teha

 • Saab toitu valmistada

 • Saab koristada

 • Juhiluba olemas

 • Auto olemas

 • Ei suitseta

 

Lapsed

 1. 0-1 aastane tüdruk

Haridus

Keeled: Eesti