Vivere

Vivere T. otsib lapsehoidjat

Tallinn7-10 € tunnis

HARJU-RISTI VALLAS LAPSEHOIDJA SOOV

Otsitakse pererahvale abiks lapsehoidjat väikelastega perre (3 last: 1 beebi 8.k, 2 väikelast 2.a ja 4.a) Pedase külla. Oleks hea, kui lapsehoidmisega tegelev inimene asuks lähedal seal kandis, et poleks eriti kaugelt tulla ning saaks oma transporti vajadusel kasutada, .s.t võiks asuda maksimaalselt Harju-Ristil, Vihterpalus või Pedase külas või Nõval või mõnes muus lähedases kauguses.

Töö vajadus minimaalselt 3 pikka või 4 lühikest päeva nädalas. Pakutav tunnihind 7 eur neto min/ 2 lapse eest. Kui 3 last korraga, siis kokkuleppel. Kui lapsehoidjal on pedagoogiline haridus (nt lasteaia kasvataja, eripedagoog, mõni õpetaja, ka pensionile läinud õpetaja vmt), siis tunnitasu 9-10 eur neto (sõltuvalt, kas 2 last või 3 last). Lepingu tegemise võimalus (kuid siis ametlik tunnitasu 7 eur bruto).

Enamasti on vaja hoida kahte last korraga (üks neist beebi), kuid mõnikord ainult ühte last (beebi). Kuid tuleb ette olukordi, kus on vaja hoida kõiki kolme korraga. (Õhtuti, kui ema ja isa tahavad aega veeta kodust väljaspool).

Lapsehoidjale vanusepiirangut ei sea, s.t. võib olla mõni noorem neidis, kes on motiveeritud lisaraha teenima, aga ka mõni vanem proua või vanaema, kes on aktiivne ning jaksab lastega mässata ja tegeleda. Kuid peamine - peab olema soov hoida lapsi, nendega tegeleda, nende huvile ja tähelepanule ja küsimistele vastata. See tähendab, et viitsib ja tahab väikestega tegeleda, aega sisustada, nendega õues käia, toas jällegi lõunaunele panna, sööki valmistada ja ette anda, aidata vajalikes toimingutes, kui ema ja isa on kodukontoris või linnas kontoris. Pakkuda lastele ka arendavaid tegevusi, s.t. joonistamised, lugemised, mängud jmt. Pere on nutiseadmetest ja televiisorist vaba, mis tähendab, et selles peres aeg on küllaltki sisustatud lastega.

Sobib inimesele, kellel on valmisolek hoida lapsi ka näiteks üks- kaks korda nädalas ka L või P või mõnel õhtusel ajal (nt 18-22), et ema ja isa saaksid teinekord aega iseendale laste kõrvalt ning silmaterad usaldusväärse lapsehoidja hooleks jätta.

Sobib inimesele, kellele sobib paindlik jooksev graafik. Lapsehoidmise ajad lepitakse kokku enne iga uut järgnevat nädalat mõlemapoolses koostöös.

Isiksuse omadustelt peaks inimene olema rõõmsameelne, energeetiline ja hea vastupanuvõimega :) Teadupooleks väikelastega vaja tempot hoida ja sammu pidada. Lisaks on tähtis, et lapsehoidja peab kokku kokkulepitud aegadest, sest pere tegeleb äriga ning on seotud kohtumistega. Mõnikord on lapsehoidmise päevadel ema kodus, kodukontoris, kuid lapsed on ikkagi siis lastehoidja silme all.

Oleks hea, kui kandidaadil on lapsehoidmise valdkonnapõhine kogemus või koolitus, kuid see pole määrav. Mõni vanaema laadi proua võib hoida palju südamelähedasemalt lapsi, kui koolitatud õpilane. Väikelaste esmaabi kursusele saadab perekond, kui pole see läbitud.

Sobib inimesele, kes on tugeva tervisega, s.t. jaksab lastega sammu pidada ja ei väsi nii kergelt (väikesed lapsed on ju tempokad ja energilised). Miks sobib hea tervisega inimesele? Sest ema ja isa on mõnikord tähtsatele töökohtumistele ja kokkusaamistele kindlad ajad ette ära fikseerinud ka teiste inimestega ja kui hoidja tihti külmetushaigustesse jääb, siis peab töörahvas kõik kohtumised ära tühistama. Seega sobib inimesele, kes tunneb endas vastutustunnet ja kokkulepetest kinnipidamise kohustust.

Eelistatud on hoidja, kes ei suitseta. Lapsed ei ole hüperaktiivsed ega erivajadusega, kuid neil esineb ülitundlikkus parfüümide ja tugevatoimeliste ainete suhtes, mistõttu peab lapsehoidja olema valmis ,et ta perre tulles laste juurde minnes end ei parfümeeri ega suitseta nende juuresolekul.

Palun jagada võimalusel tuttavatele, kes elavad antud kandis või huvilistel võtta ühendust kontaktandmetel. Saata võimalusel oma isikututvustus, foto, ning teave (kas tervislik seisund võimaldab lapsehoidmistööd, kas inimene on kriminaalselt karistatud või mitte jmt seaduslik teave).

Ei sobi inimesele, kes ajutiselt kuskil tasustatud aega püüab sisustada ja ei huvitu tegelikult lapsehoidmise tööst. Sobib südamlikule inimesele, kes soovib pere jaoks uueks pereliikmeks saada, keda lapsed hakkavad armastama ning mäletama kogu järgneva elu.

NB. Kui sa oled õpetaja haridusega (alushariduse pedagoog, lasteaia kasvataja vmt pedagoogilise haridusega) ning sinu panus lastehoidmise ajal pole mitte hoidmine, vaid lastega tegelemine, siis tunnitasu on 9-10 eur neto (sõltuvalt, kas 2 last või 3 last).

Pere otsib abikäsi esialgu vähemalt aprillikuuni, sealt edasi sõltub, kui hästi koostöö lapsehoidjaga sujub.

Kuulutuses on märgitud asukohaks: Tallinn, sest lähimat muud asupaika ei saanud valida süsteemis valla põhiselt. Tegelik töö asukoht on Lääne-Harju vallas, Vihterpalu lähedal Pedase külas. Sobib inimesele lähimatest asulatest: Pedase küla, Vihterpalu asula, Nõva, Harju-Risti.

Telefoninumber: näidatakse ainult liitunud kasutajatele

FacebookInstagram

Töö

Liik: tunnipõhine

Töötasu: 7-10 € tunnis

Vanus: 16-65 a

Kogemus: alates 1 a

Lapsehoidja töö

 • Saab töötada oma kodus

 • Saab töötada puuetega inimestega

 • Saab töötada lemmikloomadega

 • Saab lastega õues käia

 • Saab sisseoste teha

 • Saab toitu valmistada

 • Saab koristada

 • Juhiluba olemas

 • Auto olemas

 • Ei suitseta

 

Lapsed

 1. 0-1 aastane tüdruk

 2. 2-3 aastane tüdruk

 3. 4-6 aastane tüdruk

Haridus

Keeled: Eesti