E-postiaadress
SalasõnaUnustasid?
Hele M.

Hele M.

Tallinn25 a6 a kogemust

Hoian hea meelega su hästi käituvat lemmikut enda või koera oma kodus. Minu kodu asub Kalamajas vaiksete hoovide keskel (Kalamaja pargi lähistel), meil on samuti oma väike aed. Võimalik kokku leppida ka visiite/jalutuskäike ja matku 🙂 Naudin väga looduses käike koertega, oma auto liikumiseks olemas.

Töötan peamiselt kodus seega ei pea koer hoius üksi pikki päevi veetma. Minuga on sinu kutsu hoitud nii nagu ta oleks mu enda koer. Omavahel võõraid koeri ma ei võõrusta st võtan korraga hoiule ühe pere koera(d). Omavahel tuttavate/mängukaaslasteks sobivate koerte samal ajal hoiul olemise arutame eelnevalt läbi kui on antud soov. Saadan meeleldi pilte & videoid su kutsa tegemistest igapäevaselt.

Rohkem kui 5 aasta jooksul olen hoidnud ligi 100 erinevat koera, neist omakorda ~45 erinevat koeratõugu (sh tõuge kõigist kümnest FCI tõurühmast). Paljudest neist on saanud püsihoiulised, kes on ka regulaarselt hoida. Saan hakkama igas suuruses ja vanuses koeraga, tunnen koerte psühholoogiat ning õpetamisviise.

Kirjuta mulle oma koerast (iseloom, harjumused jmt) ja hoiusoovist sõnum ning räägime kõigest täpsemalt. Võimalik saada ka soovitusi hoitud koerte omanikelt.

Koera puhul eeldan elementaarset hoolitsetust (puhas/kammitud, küüned lõigatud jms), terviseseisunditest palun eelnevalt informeerida. Oma koera mul kahjuks enam pole, mõned aastad tagasi lahkus meie chow chow pilvepiirile pika ea tõttu.

Minuga võib ühendust võtta ka inglise keeles 🇬🇧 Hoitud koeri näeb mu postituse alt Koerahoidja grupis: https://www.facebook.com/groups/koerahoidja/permalink//

Telefoninumber: näidatakse ainult liitunud kasutajatele

FacebookInstagram

0 soovitajat
Töö

Aeg: kokkuleppel

Kogemus: 6 a

Lemmikloomahoidmine

Lemmikloomad

  1. Koerad (1)

  2. Kassid

  3. Linnud

  4. Närilised

  5. Roomajad

 

Koera suurus

  1. Väikesed, kuni 10 kg

  2. Keskmise suurusega, 10-20 kg

  3. Suured, 20-40 kg

  4. Väga suured, üle 40 kg

Haridus

Ülikool

Eriala: Bioloogia

Kursused: esmaabi kursused

Keeled: Eesti, Inglise