Riina

Riina E. ищет домработника

Nõmme, Tallinnдо 600 € за месяц

Tere!

Oleme kolmeliikmeline pere (ema ja kaks last 6a ja 4a), kes otsivad alates novembri algusest uut abilist kodustes toimestustes oma koju, milleks on eramaja Nõmme keskuses.

Töökohustuste hulka kuuluks kodu ja ka aia korrastamine, sh pindade koristus ja puhastus, pestud riiete kappi panek, voodipesude vahetus, mustade nõude masinasse panek ja ka masina tühjendamine, õues pühkimine, talvel vahel ka lume lükkamine jms. Otsime abilist, kes ei oota, et enne tema tulekut oleks asjad korrastatud, vaid kes pakub just meie perele seda rõõmu, et sel päeval tuleb abiline ja aitab majas asjad ise õigetesse kohtadesse paigutada enne tolmu pühkimist.
Kasuks tuleks ka lastega läbisaamine, et vajadusel ka koos lastega toimetusi teha. Väga meeldiks kui sama inimene saaks pakkuda vajadusel ka lapsehoiuteenust. Toiduvalmistamine oleks suureks lisaboonuseks.

Koduabilisele pakuks tööd 1x nädalas, hind kokkuleppel.
Aga kui tunned, et oled valmis seda pakkuma ka koos lapsehoidmisega, siis pakuks poolekohaga tööd ja ametlikku palka 540€/kuus

Graafiku saame koos kokku leppida arvestades kõigi vajadusi.

Kui Sa tunned, et kodu eest hoolitsemine on meelepärane tegevus, siis palun saada mulle pisike tutvustus endast. Vanus/sugu pole oluline, oluline on tahe teha tööd ja rõõmustada sellega meie pere.

Kasuks tuleb:
*eelnev koristuskogemus;
*eelnev lapsehoidmiskogemus;
*iseseisvus oma töö planeerimisel;
*Kindlasti eelistan leida ühte inimest, kes pakuks koduhaldja teenust koos lapsehoidmisega, aga olen ka valmis eraldi inimesed leidma.

Omalt poolt pakun:
*meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda;
*vajadusel väljaõpet;
*paindlikku töögraafikut


Päikeselist sügist soovides
Riina

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

Работа

Тип работы: По договоренности

Зарплата: до 600 € за месяц

Возраст: 15-99 лет

Работа по дому

Услуги

  1. Уборка квартир

  2. Уборка домов

  3. Мойка окон

  4. Мойка машин

  5. Глажка

  6. Мойка посуды

 

Оборудование для уборки: Не имею

Образование

Языки: Эстонский