Annika

Annika S. ищет няню

Tallinnдо 6 € за час

Oleme neljaliikmeline perekond ja otsime toreda lapsehoidja kontakti, kes saaks vastavalt vajadusele aidata laste eest hoolitseda.


Pesamuna on 9 kuune poiss ja tema on peamine hoitav laps. Ta on väga uudishimulik poiss ja leiab endale kodus kergesti tegevust. Peamiselt on need tegevused vannitoas või kassitoidu krõbistamine, seega vajab ta omale hoidjat kes tal aktiivset silma peal hoiab, kuid lubab tal turvalisuse piires maailma (ja meie väikest korterit) avastada. Vahel oskab mängida üksi, kuid tihtipeale vajab tähelepanu ja täiskasvanu poolt juhitud mängu. Õues käib nii käruga, kui ka kandekotis - peaasi, et saab ringi uudistada. Uneajal jääb magama nii liikuvas vankris, kui kodus pudeliga.
Pere vanim laps on kolm ja pool aastat vana. Ta on väga avatud, julge, aktiivne, iseseisev, uudishimulik ja õpihimuline. Igapäevaselt käib ta lasteaias, kuid võib juhtuda, et temagi vajab vahel hoidmist. Lapse lemmiktegevuseks on õues tasakaalurattaga sõitmine, veelompides mängimine, mänguväljaku külastamine. Toas armastab autodega või raudteega mängida, raamatuid lugeda (st lasta endale ette lugeda), uusi asju õppida ja maailmaasju arutada. Vanema vennana on ta väga hooliv ja empaatiline, seega ka nende kahega korraga tegelemine ei ole keeruline - vajadusel aitab ta sind meeldeldi ja on nõus ootama, kuni sina väikevennaga tegeled. Samas on ta väga energiline ja aktiivne laps ning vahel võib ta sisse kratt pugeda, kuid selle krati saab mõne huvitava tegevusega eemale peletada! :)
Pereema on pesamunaga kodune, mistõttu enamus ajast me abi ei vaja. Peamiselt on vaja abi selleks, et ema saaks aega iseendale (arst, juuksur, massaaž) aga ka selleks, et kodus rahulikult tööd teha kuni keegi teine beebi eest hoolitseb.
Pereisa käib tööl E-R ning vahel võib juhtuda, et soovime hoidjaga kokkuleppel õhtul või nädalavahetusel kahekesi välja minna ning seljuhul oleks vaja hoida kahte last.

Peres on ka kaks tubast kassi, kes hoolitusust ei vaja (kui neil endal just ei õnnestu sult mõned paid välja kaubelda).
Kuna kõik need käigud saavad planeeritud jooksvalt, siis ei ootagi me lapsehoidjalt ööpäevaringset valmidust, vaid lepime koos kokku kas ja millal sulle sobib tulla.


Huvi korral kirjuta meile endast natuke :)

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

Работа

Тип: По договоренности

Зарплата: до 6 € за час

Возраст: 18-40 лет

Работа няней

 • Может работать из дома

 • Может работать с лицами с особыми потребностями

 • Может работать с домашними животными

 • Может гулять с детьми

 • Может ходить за покупками

 • Может готовить

 • Может заниматься уборкой

 • Имеет водительские права

 • Имеет машину

 • Не курит

 

Дети

 1. Мальчик в возрасте 0-1 лет

 2. Мальчик в возрасте 2-3 лет

Образование

Языки: Эстонский