Kärt

Kärt P. ищет няню

Kesklinn, Tallinnдо 50 € за день

Otsime hoidjat oma 1a2k vanusele lapsele alates augustist 2020.

Augustis vajaksime hoidjat 2x nädalas ca 7 tundi korraga (kokkuleppel võime ka väiksemat mahtu kaaluda). Septembris vajaksime hoidjat 3x nädalas ning alates oktoobrist 2-3x nädalas (sõltuvalt sellest, kas ja kui edukalt hakkame oktoobris last ka erahoiuga harjutama). Hoidmise kuupäevad oleksid alates septembrist kuni detsembrini kindlad kuupäevad (reeglina esmaspäev, kolmapäev ja/või reede, kuid teatud nädalatel muud päevad - kuupäevad on juba praegu ette teada). Kui leiame väga toreda inimese, kellega on hea klapp, võime üritada kuupäevade osas ka paindlikumad olla. Sama kehtib kellaaegade osas - üldiselt võiks hoid jääda ajavahemikku 10/11-17/18, kuid vajadusel leiame ka siin paindlikumaid variante.

7-tunnise päeva eest tasuksime 50 eurot, väiksema mahu korral 7 eur/h.

Eelkõige otsime kohusetundlikku inimest, kellel on kogemusi nii väikeste laste hoidmisega ning kes siiralt armastab lastega aja veetmist. Hetkel on meil pooleli nii potitrenn kui iseseisvalt sööma õpetamine - mõlemat peaks hoidja jätkama vastavalt meie rütmile (st potile pärast sööki ja pärast und jne). Hoidja peaks valmis olema ka lapsele toitu valmistama - valmistamise all pean silmas lihtsaid toite nagu tatra keetmine või keedukartuli praadimine, võileiva tegemine jne. Samuti peaks hoidja lapsega vähemalt korra õues käima - majahoovis on olemas mänguplats, kui ilm või muud olud ei soosi kaugemale rändamist.

Otsime inimest, kes oleks huvitatud pikemast koostööst, st ideaalis vähemalt 2021 suveni (hea klapi korral võiks koostöö määramata ajaks jätkuda).

Hoid toimuks meie kodus, mis asub kesklinnas, Tondi ülesõidu juures (Pärnu mnt ja Alevi tn nurgal). Siia saab mugavalt nii rongi, trammi kui bussiga (peatused on kõik 5 min kaugusel).


Huvilistel palun kirjutada enda tutvustus, mis hõlmaks huvilise vanust, kogemust laste hoidmisega (st eelkõige ka 1-2a väikelaste hoiuga) ning infot selle kohta, kas on huvi ja võimalus vähemalt 2020a lõpuni koostööd teha (vähemaks perioodiks ei tundu mõistlik hakata last võõra inimesega harjutama).

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

Работа

Тип работы: По договоренности

Зарплата: до 50 € за день

Возраст: 18-99 лет

Работа няней

 • Может работать из дома

 • Может работать с лицами с особыми потребностями

 • Может работать с домашними животными

 • Может гулять с детьми

 • Может ходить за покупками

 • Может готовить

 • Может заниматься уборкой

 • Имеет водительские права

 • Имеет машину

 • Не курит

 

Ваши дети

 1. Девочка в возрасте 0-1 лет

Образование

Языки: Эстонский