Maarja

Maarja P. ищет няню

Швеция

Au-pair Rootsi (eesti-läti pere), Stockholmi !

Otsime lapsehoidjat/koduhaldjat, kes oleks huvitatud pikemaajalisest kogemusest Rootsis:

* algusaeg august-sept 2021 ja vähemalt 2022 mai lõpuni (min 9 kuud)
* tavatööaeg 25 h nädalas (iga ületund üle selle 25 h maksame me kokkuleppelise tunnihinna lisaks vastavalt eelnevale kogemusele)
* asukoht Mariehäll, Bromma (u 15 minutit Sundbyberg C-sse, kus saab metroo/rongiga 10 minuti-sõiduga kesklinna!)

Perest:
* eesti ema (33 a, IT-projektijuht) ja läti isa(33 a, ettevõtja) ja kaks last - 1 a 4 k poiss ja 4 a 4 k tüdruk. Olen ise 10 a Rootsis elanud ja abikaasa on siin üles kasvanud. 1 a laps on energiline, särasilmne, uudishimulik tegelane, kellele väga meeldib õues olla ja omal käel maailma avastada. Kodus teeb parajalt pättust ka :) 4 a laps on aktiivne, tundlikumapoolne ja hea fantaasiaga. Talle meeldib väga ronida (igal pool) ja käia mänguväljakutel, aga ka rahulikumad tegevused nagu joonistamine, puslede kokkupanemine, pärlikeede tegemine jne.
* vabal ajal meeldib meie perele: reisida (eriti suusareisid, ka 4ene laps oskab mäesuustatamist), head toitu valmistada, oma aias toimetada, väljasõitudel lastega käia :)

Tööülesanded:
* laste lasteada viimine ja äratoomine, lapsed käivad lasteaias kl 9-15 E, T & N, R
* enne lasteaeda ja peale lasteaeda lastega tegelemine, hommikuti kindlasti rahulikum tund kodus, aga pealelõunal parki minek ja kodus mäng kuni me töölt koju tuleme ja aidata ka 1 laps õhtul magama (19-20 paiku) niiet üks meist vanematest saaks tööl olla hiljani
* kolmapäeviti oleks lapsed lasteaiast kodust, siis oleks pikem tööpäev 8-17
* aidata lastega siis kui nad on haiged ja lasteaiast kodus (selle tasustame eraldi nn taskurahast)
* reedeti olen ma ise kodus (õpingud), niiet enamus osa sellest 25 h oleks E-N , kokkuleppel mõni nv ka
* toidutegemisel soovime abi ja et mänguasjad ja muu oma koha tagasi leiaks - sellega ei pea kindlasti tegema samal ajal kui on aeg lastega (koristamist otseselt pole vaja, sellist teenust me ostame sisse)
* kõik muu lastega seotud

Omalt poolt pakume:

* 3500 SEK kuus nn taskuraha
* iga ekstratund üle 25 h maksame tunniraha lisaks (lepime kokku eelnevalt vastavalt kandidaadi kogemusele, haridusele jne.) Nende tundide arv juba sõltub kuidas aupair soovib/palju aega soovib investeerida nt rootsi keele õppimisele jne.
* 2 nädalat tasustatud puhkust aastas
* tasuta elmine ja toit
* lennupiletid Tallinn - Stockholm - Tallinn
* rootsi keele kursused
* Stockholmi transpordikaart
* võimalust tulla puhkustele kaasa ( nt suusareis mägedesse)
*kindlustus
* elukoht Stockholmi lähedal, oma maja aiaga, kus Sinul on oma tuba ( võimalus ka jalgratast ja autot kasuatada vajadusel)

Meie ootused lapsehoidjale:
* energiline(!!!) - kes jaksaks lastega aktiivselt tegeleda (palju ka õues!) , toas meisterdada ja raamatuid lugeda
* rõõmsameelne ja usaldusväärne
* hea suhtleja, kes viitsiks lasteda jutustada :)
* väga hea eestikeele oskus
* varem kogemus väikeste lastega (sealjuures vähemalt 2e lapse eest). Kogemus ei pea olema pikaajaline, aga kuna üks täistööpäev on kahe lapsega kodus, siis peab valmis olema ka natuke kaost haldama ja kannatliku meelt hoidma :)
* inglise(- või läti- või rootsikeele) algtase
* suureks plussiks on varem kogemus au-parina
* kindlasti peaks olema mitte-suitsetaja
* vähemalt 1 soovitaja
* peaksid olema huvitatud välismaal elamisest ja uue keele õppimisest
* vanus kuni 30 a, see on Rootsi riigi poolt otsustatud au-pairi ametlikust töölevõtmiseks

Veel reelglitest:

Olen ise peale Rootsi veel Austrias elanud ja soovitan välismaal elamist/töötamist soojalt kõigile, kellel vähegi seiklushimu on, super kogemus :)
Kui on keegi, kes sooviks ka näiteks samal ajal Rootsis mõnes Ülikoolis/ametikoolis/muus mõnda kursust võtta vms. siis me kindlasti aitame ka ise sobivat leida ja kandideerida, et seda kogemust veelgi positiivsemaks teha ja midagi silmapaistvat ka CV-le saab tulevikus panna:)

Kui sind see kuulutus kõnetas, siis saada mulle siia sõnum :) Me teeksime alguses väikese videokõne ja siis loodame Sinuga juba sel suvel Eestis kohtuda enne kui me oma valiku teeme :)

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

Работа

Тип работы: По договоренности

Возраст: 20-29 лет

Опыт: от 1 лет

Работа няней

  • Может работать из дома

  • Может работать с лицами с особыми потребностями

  • Может работать с домашними животными

  • Может гулять с детьми

  • Может ходить за покупками

  • Может готовить

  • Может заниматься уборкой

  • Имеет водительские права

  • Имеет машину

  • Не курит

Ваши дети

  1. Девочка в возрасте 4-6 лет

  2. Мальчик в возрасте 0-1 лет

Образование

Языки: Эстонский