Irmelin

Irmelin H. ищет репетитора

Tartu

Otsime Tartus lapsehoidjat/eraõpetajat kahele koolitüdrukule, vanem alustas 2. klassis, noorem läks 1.klassi. Vajalik vähemalt 2.aastane autosõidukogemus, ilma liiklusrikkumisteta, vajalik oma auto.

Paaril-kolmel korral nädalas vaja lapsed hommikul kella 9ks kooli viia, tööaeg 8-9:15 ja mõnel korral nädalas lapsed tuua koolist või trennist. E ja N tööaeg 15:30-18:30, R vaja lapsed tuua huviringist, tööaeg 17-18. Kõik on kokkulepete küsimus, olen igati paindlik igasuguste muudatuste tegemisel, samuti ootan vastu paindlikkust hoidja poolelt.

Otsime hakkajat, vastutustundlikku ja rõõmsameelset kaaslast, kes tunneb end mugavalt lastega ka siis, kui ema ja isa on vahel kodus. Otsime inimest kes vahel viiks ja vahel tooks lapsed koolist, mõnikord käiks nendega ka trennides.

Kui eelpool mainitu on huvipakkuv ja sa ei pelga kahe lapsega tegelemist, ole kena kirjuta endast lähemalt irmelin.hiie(at)gmail.com. Milline on sinu lastehoidmise kogemus, kas omad autot, mis oleks palgasoov (tunnitasu neto). Tunnitasu maksame alates 7€/h, tulenevalt kvalifikatsioonist, kogemustega inimene saaks suuremat tasu, kui vähese kogemusega hoidja. Samuti ootan küsimusi meie kohta, vastan meeleldi.

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

Работа

Тип: По договоренности

Возраст: 24-60 лет

Работа репетитором

Эстонский: Начальный уровень

 

Vieta: На территории ученика

Образование

Языки: Эстонский