Anna S.

Anna S.

Tallinn22 y

Sooviksin leida pere pikemaks ajaks ning suurema koormusega, kui mõni tund nädalas. Kuna paaril korral nädalas hoian ka õhtuti ühe teise pere last oleks hea, kui ajad oleksid pigem hommikused/lõunased.
Olen 21. aastane, õpin Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis. Elan Tallinnast välja, Saue vallas, kuid pole probleemi linna tulekuga.

Lapsed on mulle alati meeldinud, nii kaua kui ennast mäletan. Väiksena olen alati mänginud ja tegelenud endast nooremate sugulastega. Ka tänu ema tööle, oli mul imeline võimalus kolmel järjestikusel suvel töötada lasteaias abiõpetajana. See kogemus andis mulle palju kogemusi lastega erinevas vanuses, 2-8 aastastega peamiselt. Sain alati lapsed ilusti sööma ja ka hiljem magama. Kõikide lastega oli klapp suurepärane, kellega saime kiiremini sõpradeks, kellega võttis natuke kauem aega, aga eks lapsed hakkavadki usaldama kõik erineva kiirusega, kuid alati varem või hiljem rääkisime juttu, mängisime palju nii toas kui õues ning mis põhiline - meil oli lõbus ja mõlemal nägu alati naerul. Lisaks sellele olen tegelenud ka varem peredes lastehoidmisega. Lühikest aega ka erivajadustega lastehoius olnud hoidja ning ka tänu oma eriala valikule, olin eelmisel suvel lasteaias praktikal ning ka sel aastal oli praktika just erivajadustega lastega.

Iseloomult olen väga rõõmsameelne, vastutustundundlik, hooliv ja tegus.
Vabal ajal meeldib mulle tegeleda palju loovate asjadega - joonistada, kirjutada, lugeda, pildistada. Meeldib olla liikuv ning käia toredates kohtades seiklemas ja jalutamas. Samuti meeldivad mulle ka loomad ning ei ole allergiline, juhul kui kodus on ka loomi. Heameelega abistan ka pere koristustöödes.
Olen siiamaani iga lapsega leidnud alati selle õige tee pikaajalise suhtluse ja usalduseni.

Olen läbinud esmaabi koolituse(täiskasvanute oma, vajadusel võin läbida ka laste), oman B-katekooria lube ning autot.
Email: annastepanova99hotmail.com

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

0 recommends

Work

Time: agreed individually (can start immediately)

Au pair: not interested

Baby sitting

 • Can work in own home

 • Can work with the disabled

 • Can work with pets

 • Can go outside with children

 • Can do shopping

 • Can cook

 • Can do the cleaning

 • Have a driving license

 • Have a car

 • Don't smoke

 

I would work with

 1. Babies, 0-1 years old

 2. Toddlers, 2-3 years old

 3. Preschoolers, 4-6 years old

 4. Gradeschoolers, 7-11 years old

 5. Teens, 12-18 years old

 

Up to 2 children

Education

Secondary

Languages: English, Estonian