Pille-Riin

Pille-Riin R.

Tartu25 a2 a kogemust

Oman bakalaureusekraadi hispaania keeles ja kirjanduses. Hispaania keelt olen eelnevalt õpetanud väikestele gruppidele keeltekoolis ning praegu annan eratunde ühele täiskasvanule keelehuvilisele videokõne vahendusel. Võimaluse korral plaanin jätkata magistriõppes võõrkeeleõpetaja erialal.

Lisaks sellele olen viimased 1,5 aastat töötanud multikate, saadete ja filmide tõlkijana inglise keelest eesti keelde. Samuti olen andnud inglise keele eratunde. Kõige tähtsam on aga minu eluaegne suhtluskogemus selles keeles, mis on tõeliseks põhjuseks minu laialdastele teadmistele ja julgusele.

Kui sa otsid aga kedagi, kes aitaks sul või su pereliikmel õppida muusikateooriat või klaverimängu, siis tea, et muusikat olen ma õppinud üle 10 aasta. Hetkel annan eratunde ühele neiule, õpetades nii muusikateooriat, klaverimängu kui ka laulmist (viimases mul treening puudub, kuid kogemust on pea terve elu jagu).

Kuigi minu senised õpilased on olnud täiskasvanud, siis on oluline mainida, et ma olen töötanud ka lapsehoidjana ning minu läbisaamine lastega on suurepärane. Tundide andmisel valin oma õpetamisviisi kindlasti vastavalt õpilastele, seega pole vahet, kas sa oled 6-aastane või 60-aastane.

Telefoninumber: näidatakse ainult liitunud kasutajatele

0 soovita
  1. Jaga
  2. Soovita

Töö

Töö liik: kokkuleppel

Kogemus: 2 a

Koduõpetaja töö

Eesti keel: algharidus, põhiharidus, keskharidus, täiskasvanute õpe

Inglise keel: algharidus, põhiharidus, keskharidus, täiskasvanute õpe

Muusika: algharidus, põhiharidus, keskharidus, täiskasvanute õpe

 

Vieta: veebipõhine, õpilase juures

Haridus

Kõrgharidus

Institutsioon: Tartu Ülikool

Eriala: Hispaania keel ja kirjandus

Keeled: Inglise, Hispaania, Eesti