E-postiaadress
SalasõnaUnustasid?
Elena-Anastasia S.

Elena-Anastasia S.

Tallinn54 a12 a kogemustalates 9 € tunnis

Tegevused lapsega: hariduslikud mängud vanuse järgi, joonistamine, modelleerimine, rakendused, raamatute lugemine, lapses retoorika ja motoorsete oskuste arendamine, massaaž. Minust: Ma valmistan süüa suurepäraselt, ma armastan ilukirjandust ning teadus- ja õppekirjandust, teatrit, muuseume, loodust, reisimist. Armastan lapsi väga, arvan, et see on minu kutsumus. Leian nendega ühise keele, et äratada nendes huvi uute teadmiste vastu, arendada lapse võimeid ja huvi tegevuste vastu. Olen laste sõber ja nende vanematele assistent, kes kohusetundlikult järgib kõiki soovitusi lapse (laste) kasvatamisel ja hooldamisel.
Pädev, kohusetundlik, siiras, sõbralik, reageeriv, taktitundeline, tasakaalukas, õiglane, kohustuslik, täpne, mobiilne. Ilma halbade harjumusteta, jälgin tervislikku eluviisi. Aktiivne, rõõmsameelne. Minu moto on "Pidev töö iseendaga.Tegevused lapsega: hariduslikud mängud vanuse järgi, joonistamine, modelleerimine, rakendused, raamatute lugemine, lapses retoorika ja motoorsete oskuste arendamine, massaaž. Minust: Ma valmistan süüa suurepäraselt, ma armastan ilukirjandust ning teadus- ja õppekirjandust, teatrit, muuseume, loodust, reisimist. Armastan lapsi väga, arvan, et see on minu kutsumus. Leian nendega ühise keele, et äratada nendes huvi uute teadmiste vastu, arendada lapse võimeid ja huvi tegevuste vastu. Olen laste sõber ja nende vanematele assistent, kes kohusetundlikult järgib kõiki soovitusi lapse (laste) kasvatamisel ja hooldamisel.
Pädev, kohusetundlik, siiras, sõbralik, reageeriv, taktitundeline, tasakaalukas, õiglane, kohustuslik, täpne, mobiilne. Ilma halbade harjumusteta, jälgin tervislikku eluviisi. Aktiivne, rõõmsameelne. Minu moto on "Pidev töö iseendaga.

Telefoninumber: näidatakse ainult liitunud kasutajatele

FacebookInstagram

0 soovitajat

Töö

Aeg: kokkuleppel (saab kohe alustada)

Töötasu: alates 9 € tunnis

Au pair: läbi räägitav

Kogemus: 12 a

Lapsehoidja töö

 • Saan töötada oma kodus

 • Saan töötada puudega inimestega

 • Saan töötada lemmikloomadega

 • Saan lastega õues käia

 • Saan sisseoste teha

 • Saan toitu valmistada

 • Saan koristada

 • Juhiluba olemas

 • Auto olemas

 • Ei suitseta

 

Ma töötaksin

 1. Beebide, 0-1 aastastega

 2. Väikelaste, 2-3 aastastega

 3. Koolieelikute, 4-6 aastastega

 4. Algkooliealiste, 7-11 ealistega

 5. Teismeliste, 12-18 aastastega

 

Kuni 3 last

Haridus

Ülikool

Institutsioon: РАНХИГС Спб

Eriala: Специалист по социальной работе. Социальный педагог

Kursused: esmaabi kursused

Keeled: Vene